10.000TL ile laptop vs Xbox

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Selamlar,
Öncelikle bu konu bilgisayar toplama mı giriyor bilemedim ama birkaç sorum var. Fikirleriniz varsa bu 2 seçenek yerine önerilerinizi de bilmek isterim.
10.000TL bütçe ile;
1-Xbox Series S+laptop (günlük işler için kullanılacak bir laptop)
2- Sadece laptop(oyun oynamak amaçlı güçlü bir laptop)

Not: Laptopların uzun saatler boyunca oyun oynatmayacağını göz önünde bulundurursak, oyun oynamak için sadece laptop biraz mantıksız geliyor.

Fikirlerinizi, önerilerinizi bekliyorum!

Xbox Series S+laptop daha mantıklı geldi bana. Isınma problemi yok hem daha zevkli oluyor konsol oynaması tabii kişisel zevk :).

Ben Xbox laptop seçerdim. Hem Gaming laptopların şarjı iyi olmadığından günlük hayatta sıkıntı yaşarsın. Aslında burada senin seçimini oynadığın oyun türü etkileyecek. Hangi tür oyunlar oynarsın?
Xbox Series X ve iPad seçeneğini düşünebilirsiniz.
Bence Xbox laptop seçeneğinden kat kat iyi.

Ben Xbox laptop seçerdim. Hem Gaming laptopların şarjı iyi olmadığından günlük hayatta sıkıntı yaşarsın. Aslında burada senin seçimini oynadığın oyun türü etkileyecek. Hangi tür oyunlar oynarsın?

Hikayeli oyunları oynamayı tercih ederim. Online oyunlardan pek hoşlanmam.

Günlük ihtiyaçtan kastına bağlı olarak değişir bu sorunun cevabı. Eğer program vs kullanmayacaksa Series X ve iPad mantıklı. Program kullanacaksa laptop ve Series S mantıklı.

Hikayeli oyunları oynamayı tercih ederim. Online oyunlardan pek hoşlanmam.

O zaman cevaplardan birinde kesin Xbox var. Peki Laptop'u sadece günlük kullanım için mi alıyorsun yoksa program vesaire kullanacak mısın?
Şunu da ekleyeyim. iPad'in iş hayatı için yeterli programları da var. Bir bakarsın diye düşündüm.

O zaman cevaplardan birinde kesin Xbox var. Peki Laptop'u sadece günlük kullanım için mi alıyorsun yoksa program vesaire kullanacak mısın?
Şunu da ekleyeyim. iPad'in iş hayatı için yeterli programları da var. Bir bakarsın diye düşündüm.
Ufak çaplı video montajları yaparım(4k montaj değil kesinlikle) ve film izlerim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı