10 bin ₺ laptop tavsiyesi

KomodoEjderi

Centipat
Daha fazla  
Brolar merhaba,
Bu ay hemen bir laptop lazım. 10bin ₺ civarı bir laptop öneriniz var mı? Kuzenime lazım.

Yapılacak işlemler:
- Tarayıcı aktif kullanmak.
- Webcad kullanmak.
- Film izleme video izleme.
- Ses çıkarmaması :) sanırım fandan bahsediyor herhalde, Acer HP ses çıkarıyormuş(dedikodu)
- Tabii ki yüksek seviye oyun beklemiyoruz ama eski oyunları çalıştırabilir. Low olsa da olur.

Bende tam anlamadım da fikir danışayım dedim. Birkaç tane buldum HP Acer olmasın diyor ama siz HP Acer güzel bulursanız paylaşırsanız sevinirim.
İlgilenirseniz sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Brolar merhaba,
Bu ay hemen bir laptop lazım. 10bin ₺ civarı bir laptop öneriniz var mı? Kuzenime lazım.

Yapılacak işlemler:
- Tarayıcı aktif kullanmak.
- Webcad kullanmak.
- Film izleme video izleme.
- Ses çıkarmaması :) sanırım fandan bahsediyor herhalde, Acer HP ses çıkarıyormuş(dedikodu)
- Tabii ki yüksek seviye oyun beklemiyoruz ama eski oyunları çalıştırabilir. Low olsa da olur.

Bende tam anlamadım da fikir danışayım dedim. Birkaç tane buldum HP Acer olmasın diyor ama siz HP Acer güzel bulursanız paylaşırsanız sevinirim.
İlgilenirseniz sevinirim...

Geçen bunu aldım şahane, bu fiyata da daha iyisi yok sanırım şu an. Dediklerinizin hepsinde iş görür oyun oynanmayacaksa.

Geçen bunu aldım şahane, bu fiyata da daha iyisi yok sanırım şu an. Dediklerinizin hepsinde iş görür oyun oynanmayacaksa.
Oyun da oynanır. Ryzen 5 5500U ile Lol, Valorant , CS:GO 80-90 FPS alıyorum. Bu biraz daha iyi değerler verir. Yani hem basit oyunları oynatır, hem günlük kullanım için süper.

Geri
Yukarı