10 bin TL'ye 2K monitör önerisi

Wuthrad

Hectopat
Merhaba,

Forumda biraz bakındım ve alttaki iki monitörü gözüme kestirdim. İkisi arasından hangisini almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim, başka önerilerinize de açığım.

Teşekkürler.

Merhaba,

Forumda biraz bakındım ve alttaki iki monitörü gözüme kestirdim. İkisi arasından hangisini almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim, başka önerilerinize de açığım.

Teşekkürler.

Hocam ASUS TUF 27aqz kullanıyorum çok güzel şikayetim kesinlikle yok tavsiye ederim.

Gigabyte olan için çok fazla ölü piksel yorumu gelmiş o yüzden bir şüpheye düşürmedi değil. Kronik bir sıkıntı mı acaba?

VG27AQ modeli var bende VG27AQ1A modeli var (yeni model olduğu için bunu almıştım) daha sonra araştırdığımda VG27AQ'nun daha iyi bir monitör olduğunu gördüm 1A ya göre biraz pahalı ama şimdi olsa a.q alırdım. Gigabyte'ta iyi olabilir araştırmadım

Gigabyte'ın bir de aşağıdaki modeli var ama 144hz, bi tık daha ucuz üstteki modele göre. Hz oranı dışında daha kötü olduğu yönleri var mı acaba bunu merak ediyorum.

Evet zaten öyle yapmayı düşünüyorum ben de peşin fiyatına taksit var. Ancak Asus Tuf olan modelden iyi midir kötü müdür sıkıntısı var mıdır onu bilemiyorum şu an gigabyte için.

Geri
Yukarı