10 bin TL'ye 2K monitör önerisi

Teşekkürler. Sitesinden baktım hdmi kablosu ile 144hz destekliyormuş. Aşağıdaki linkteki kablo 1.4 mü ?

kablo 2.1 olsun ps5 ve xbox series x için de iyi olur.. pardon hdmi sandım bir an..

Teşekkürler. Sitesinden baktım HDMI kablosu ile 144Hz destekliyormuş. Aşağıdaki linkteki kablo 1.4 mü?

HDMI ile destekler zaten. Desteklememesi saçma olurdu. Fakat HDMI kullanmanıza gerek yok. Konsol ya da laptop kullanacaksan belki lazım olur.
Çünkü kutu içeriğinde DP var.

Dosya Ekleri

• 1709816031109.png
    1709816031109.png
    136,8 KB · Görüntüleme: 4
@Saint Lucia Monitör sağlam sorunsuz geldi çok şükür bir süredir kullanıyorum. Önerebileceğiniz bir ayar tavsiyesi var mı ? Smart HDR kısmında ne seçmeliyim açık mı kapalı mı daha iyi oluyor ? Preset Modesta Custom Color seçip ... ayarları yaptım. Response Time extreme seçtim. Game enhance mode off. Dell G2724D kullanan arkadaşlar ve bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

@Saint Lucia monitör sağlam sorunsuz geldi çok şükür bir süredir kullanıyorum. Önerebileceğiniz bir ayar tavsiyesi var mı? Smart HDR kısmında ne seçmeliyim açık mı kapalı mı daha iyi oluyor? Preset modesta Custom color seçip... Ayarları yaptım. Response time Extreme seçtim. Game enhance mode off. Dell G2724D kullanan arkadaşlar ve bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın ayarlara gelecek olursak bende sadece extrem seçtim HDR kullanmadım diğer ayarlarımda fabrika ayarları 😂gözünüze nasıl iyi gelirse o şekilde ayarlayın derim ben ama illaki öneri veren arkadaşlarımız olacaktır.

@Saint Lucia Monitör sağlam sorunsuz geldi çok şükür bir süredir kullanıyorum. Önerebileceğiniz bir ayar tavsiyesi var mı? Smart HDR kısmında ne seçmeliyim açık mı kapalı mı daha iyi oluyor? Preset Modesta Custom Color seçip... Ayarları yaptım. Response Time Extreme seçtim. Game enhance mode off. Dell G2724D kullanan arkadaşlar ve bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Hayırlı olsun. Önerebileceğim ayar yok. Çünkü renk ayarları kişiden kişiye farklılık gösterir. Oturup başında bizzat uğraşmam gerekir. Ben bu tür ayarlarda ezber bilgi vermeyi pek sevmem.
HDR'yi ise her daim kullanmana gerek yok. HDR destekleyen dizi/film ve oyunda kullan. Çünkü HDR performansı her görsellikte iyi olmuyor.
Gecikme değerinde Extreme seçeneğinde eğer oyunda overshoot görürsen bir tık düşük ayarı. Çünkü hızlı bir panele sahip. Çok yüklendiğinizde görüntü sapıtabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı