10 bin TL'ye 2K monitör önerisi

Vatan daha büyük ama fiyata bakıp alın. Aralarında fiyat farkı düşük olanı tercih edin. Sonuç da aynı monitöre sıf satıcı iyi diye fazla para vermek de mantıklı olmaz. Ben bakmadım şu an kaça satıldığına ama fikrim budur.
Tesekkurler vatanbilgisayar 400 lira ucuza satiyor.

Vatan daha büyük ama fiyata bakıp alın. Aralarında fiyat farkı düşük olanı tercih edin. Sonuç da aynı monitöre sıf satıcı iyi diye fazla para vermek de mantıklı olmaz. Ben bakmadım şu an kaça satıldığına ama fikrim bu
değerli hocam o satıcının yorumları bir açıp okuyun derim sadece google a adını yazmak yeterli. Bende almıştım o monitörden ortasında ölü piksel vs çıkmıştı arayayım dedim sadece 20 dk telefonda beklemiştim. Bir de konuşma şeklini bir duysaydınız bir daha ürün almak istemezdiniz. Bende iade ettim. Ya düzgün satıcıdan alırım yada gerekirse dah düşük model alırım diye kendimi ikna ettim. Ne yazık ki TR de tüketici hakları hak getire..

değerli hocam o satıcının yorumları bir açıp okuyun derim sadece google a adını yazmak yeterli. Bende almıştım o monitörden ortasında ölü piksel vs çıkmıştı arayayım dedim sadece 20 dk telefonda beklemiştim. Bir de konuşma şeklini bir duysaydınız bir daha ürün almak istemezdiniz. Bende iade ettim. Ya düzgün satıcıdan alırım yada gerekirse dah düşük model alırım diye kendimi ikna ettim. Ne yazık ki TR de tüketici hakları hak getire..
Valla vatanbilgisayar için daha kötü yorumlar var. Gaming.gen.tr için daha az kötü yorumla karşılaştım. 3-5 neyse fazla verip yetkili satıcısı olan gaming.gen.trden almayı düşünüyorum. Arkadaşların önceki mesajlarda belirttiği gibi hatalı ürün gelirse 14 gün içinde iade hakkımı kullanacağım.

Valla vatanbilgisayar için daha kötü yorumlar var. Gaming.gen.tr için daha az kötü yorumla karşılaştım. 3-5 neyse fazla verip yetkili satıcısı olan gaming.gen.trden almayı düşünüyorum. Arkadaşların önceki mesajlarda belirttiği gibi hatalı ürün gelirse 14 gün içinde iade hakkımı kullanacağım.
betaplus tan aldım ben direkt olarak normal 14 gün iadeyi kabul etmiyor gaming gen aynı firma. mağazadan gidip alınırsa sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ama..orada inceleyip alınma şansı olursa güzel.. Vatan direkt 14 gün iadeyi kabul ediyor yokuş yapmıyor daha önce 2-3 kez iadem oldu çünkü.. Bu firma jelatin açıldı diye iade kabul etmeyen firma. Sadece google yorumlara bir bakın.. Vatan ile aynı cümle içinde bile kullanılmaz..

betaplus tan aldım ben direkt olarak normal 14 gün iadeyi kabul etmiyor gaming gen aynı firma. mağazadan gidip alınırsa sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ama..orada inceleyip alınma şansı olursa güzel.. Vatan direkt 14 gün iadeyi kabul ediyor yokuş yapmıyor daha önce 2-3 kez iadem oldu çünkü.. Bu firma jelatin açıldı diye iade kabul etmeyen firma. Sadece google yorumlara bir bakın.. Vatan ile aynı cümle içinde bile kullanılmaz..
Vatandan almak daha mi iyi diyirsunuz ?

Vatandan almak daha mi iyi diyirsunuz?

Vatan'dan almak daha iyi diye bir şey yok. Ülkemizde müşterisini koruyan satıcı çünkü yok. Bir arkadaşıma Vatan'dan gidip monitör aldık. Ölü piksel çıkınca değiştirmek için geri götürdük ne dediler biliyor musunuz? Mağazadan alınan ürün iade edilemez dediler. Servise giden monitöre de 5 tane ölü piksel yok diye değişim raporu da çıkartmadılar. Kısaca iyisi kötüsü yok.
Satıcıların tek felsefesi var; az zarar çok kar.
Gaming.gen'de aynı. Kuzenime sistem satın aldık. Adamlar telefonlara çıkmadı. En son mağazalarına gittik. Cuma namazına gittikleri için bizimle kimse ilgilenmedi mağazada. Düşün kaliteyi. Bunları araştırmaya gerek yok.
Bir lafım vardır. - Ürün sorunsuz gelsin yeter. Ne satıcıyı sen ara ne o seni.

Vatandan almak daha mi iyi diyirsunuz ?
Vatan iyi demiyorum. Tek güvendiğim Amazondur. Vatan ile bunların farkı internet siparişlerindeki hakkımız olan 14 gün cayma hakkında Vatan kullanıcıya zorluk çıkarmazken bu firma iadeyi türlü bahanelerle kabul etmeyen bir firma. Google ve şikayetvar a bakmak yeterli. Teknosa Vatan vs mağazadan asla ürün almam ben şahsen. Bir sorun olduğunda Lucia hocamın dediği gibi insanları servislerin kucağına atıyorlar.. gaming vs den alacaksam mağazadan gidip alırım demek istedim internette bir sorun çıktığında insanı bezdiren bir durum yaşanabilir çünkü. Umarım kimse mağduriyet yaşamaz.. Buradaki esas sorun kanun koruyucu da aslında. Bunlara caydırıcı cezalar verilse böyle şeyler yapmaya cesaret edemezler..

Yani size şöyle diyeyim ben Dell monitörü alırken hevesle aldım ve firmayı da çok araştırmamıştım arada Trendyol vs benzeri firmalar olduğu için aldım. Fakat almam ve ekranda ölü pikselleri görmem ve aradığımda 20dk telefonda beklemem ve üstüne mahalle ağzıyla konuşan biri gelince tüm moralim bozuldu. Ve ürünün renk doğruluğunu vs test edemedim ve direkt kutuyu kaldırdım. Stres yaptı çünkü bende yorumları okuyunca.. Daha 1 ay önce Amazon'dan MSI 274QFP-QD almıştım ondan çok memnun kaldım fakat bir tane ölü piksel de değil böyle toz gibi bir piksel olunca geri iade etmek istedim. Hatta stoğa tekrar girsin diye bekledim ki öyle iade edeyim bir türlü girmedi. Amazon MH son ana kadar bekleyin dedi öyle bekledim bende 25 gün sonra felan iadeye gönderdim mecburen ama pişmanım keşke onunla devam etseydim. Amazon gibisi gelmedi daha da gelmez sanırım...

Son düzenleme:
En ucuz seçeneği tercih edip iyi gelmesini umacağız o zaman.

Vatan'dan almak daha iyi diye bir şey yok. Ülkemizde müşterisini koruyan satıcı çünkü yok. Bir arkadaşıma Vatan'dan gidip monitör aldık. Ölü piksel çıkınca değiştirmek için geri götürdük ne dediler biliyor musunuz? Mağazadan alınan ürün iade edilemez dediler. Servise giden monitöre de 5 tane ölü piksel yok diye değişim raporu da çıkartmadılar. Kısaca iyisi kötüsü yok.
Satıcıların tek felsefesi var; az zarar çok kar.
Gaming.gen'de aynı. Kuzenime sistem satın aldık. Adamlar telefonlara çıkmadı. En son mağazalarına gittik. Cuma namazına gittikleri için bizimle kimse ilgilenmedi mağazada. Düşün kaliteyi. Bunları araştırmaya gerek yok.
Bir lafım vardır. - Ürün sorunsuz gelsin yeter. Ne satıcıyı sen ara ne o seni.
Hocam hazır sizi bulmuşken bu Dell G2724D modelinde hdmi, dp hangi kabloyla kullanmalıyım ? Kutu içeriğinden çıkacak kabloyla tam verim alabiliyor muyuz yoksa kablo almam gerekecek mi ?

Hocam hazır sizi bulmuşken bu Dell G2724D modelinde HDMI, DP hangi kabloyla kullanmalıyım? Kutu içeriğinden çıkacak kabloyla tam verim alabiliyor muyuz yoksa kablo almam gerekecek mi?

DP'yi tercih ediyoruz. İçinden çıkıyordur. 40xx serili sistem topladığın için G-Sync açarken DP lazım oluyor çünkü. Kablonun ömrü biter yeni kablo almak istersen yine 1.4 DP alacaksınız. 👍

DP'yi tercih ediyoruz. İçinden çıkıyordur. 40xx serili sistem topladığın için G-Sync açarken DP lazım oluyor çünkü. Kablonun ömrü biter yeni kablo almak istersen yine 1.4 DP alacaksınız. 👍
Teşekkürler. Sitesinden baktım hdmi kablosu ile 144hz destekliyormuş. Aşağıdaki linkteki kablo 1.4 mü ?

Geri
Yukarı