10 bin TL'ye 2K monitör önerisi

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Selam. 4070 Super ekran kartlı bir sistem toplayacağım. Öncelikle Lenovo Legion R25I30 almayı düşünüyordum ama çoğu tavsiyesini aldığım kişi bütçe artırıp 2K monitör almamı tavsiye etti. Konuyu açmadan önce biraz araştırdım. Şu an revaçta olan ve tavsiye edilen Dell G2724D gözüme çarptı. Öyle çok kullanıp hatasını sorununu vb. anlatana denk gelmedim. Servis ve garanti konusunda Dell çok başarılıymış bunu öğrendim. Bunun haricinde 23.8 inç olmasına ragmen AOC Q24G2A/BK tavsiye edilip övüldüğünü gördüm. Şu ana kadar masaüstü bilgisayarım bir kere 20 sene önce oldu yani 24-27 inç vb. alışıklığım yok. Sizce hangisi marka modeli kaç inç almalıyım? 4070 Super rahat besler mi 2K monitörü? Bütçem 10k oyun amaçlı kullanacağım.

Hocam farklı 2 model Dell kullandım şu anki G2724D tavsiye ederim bende.
Sizin monitörde ölü pixel vb. çıkmış mıydı ? Kronik sorunu vb. var mı bildiğiniz ?

Kronik sorunlu ürün önerilmez zaten. Onun dışında Ölü Piksel şans işi her monitörde olabilir veya sonradan oluşabilir.
Bazı markaların modelleri için çok ölü pixelli geliyor vb. tarzı yorumlar görmüştüm dell için hiç böyle yorumlar görmedim o nedenle sordum.

Bu monitörü kullanıyorum. Memnunum merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. Tavsiye ederim.
Nedense dell g2724d çok kafama yattı yorumları vb. çok iyi görünüyor sanırım dell alacağım. Teşekkürler.

Bazı markaların modelleri için çok ölü pixelli geliyor vb. tarzı yorumlar görmüştüm dell için hiç böyle yorumlar görmedim o nedenle sordum.

Nedense dell g2724d çok kafama yattı yorumları vb. çok iyi görünüyor sanırım dell alacağım. Teşekkürler.
Ölü piksel nedeniyle iade edilen ürünleri kutulayıp tekrar satıyorlardır.

Geri
Yukarı