10 bin TL'ye 2K monitör önerisi

Ölü piksel nedeniyle iade edilen ürünleri kutulayıp tekrar satıyorlardır.
Asıl korkum 3-4 ölü pixelli bir monitör denk gelmesi iade veya değişim süreciyle ömür tüketmek.

@esfurkan26 @Saint Lucia

Dostlar tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Monitörü gaming.gen.trden mi alayım vatanbilgisayardan mı ? Arıza ölü pixel vb. durumunda hangisinin servisi daha iyidir ?

+1500 TL fazladan fiyat koymuş Hepsiburada.

Vallahi hocam ben gaming.gen.TR'den aldım memnun kaldım direk vatan mağazasından alayım gözümün önünde test etsinler direk alayım dersen kargo beklemeyim dersen sana kalmış tabii ki ama dediğim gibi sorun yaşamadım.

+1500 TL fazladan fiyat koymuş Hepsiburada.

Ekran kartını da oradan aldım kablo ile ilgili sorun çıktı onu da çok hızlı bir şekilde çözdüler ilgileniyorlar yani sorun vs çıkarsa ne olur diyorsan çözüm konusunda hızlı davrandılar.

@esfurkan26 @Saint Lucia

Dostlar tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Monitörü gaming.gen.TR'den mi alayım Vatan Bilgisayar'dan mı? Arıza ölü pixel vb. durumunda hangisinin servisi daha iyidir?

Vatan daha büyük ama fiyata bakıp alın. Aralarında fiyat farkı düşük olanı tercih edin. Sonuç da aynı monitöre sıf satıcı iyi diye fazla para vermek de mantıklı olmaz. Ben bakmadım şu an kaça satıldığına ama fikrim budur.

Yeni konular

Geri
Yukarı