10 TL'ye Satılan Windows 10 Anahtarları Sıkıntı Çıkarır Mı?

Benim de Windows koduna ihtiyacım vardı kartta yeterli para vardı alıyım en iyisi. Ucuz Microsoft Office kodu linki varsa çok iyi olur.

Abi koskoca Microsoft reyiz bunun önüne geçemiyor mu ? 800 TL'ye alan keriz mi peki ? Sanırsam bu durumda keriz oluyor.Peki hiç mi farkı yok 800 TL'lik Windows'tan ?

@KYKPAT

İnternet üzerinden satılan ürün anahtarını da Microsoft satıyor. Bu ürün anahtarlarını da Microsoft toplu satıyor şirketlere. Şirketlerde bu ürün anahtarlarını kar etmek için satıyor. Şirketlere alım fiyatı sattığının %20 si kadar anca bir fiyata geliyordur.

800 TL olarak bahsettiğin ürün. Kutulu olarak satılır. İçeriğinde CD ve kitapçık mevcuttur. Kutu içeriğindeki lisansı istediğin cihaza kurup kaldırabilirsin. Bir cihaza bağlı bir lisans olmadığından kaynaklı fiyat farkı var. Ayrıca bu tür ürün anahtarını 160 TL ile 250 TL arası internet üzerinden bulmak mümkün yine. E-Postana gönderiyorlar.

Valla linkini verdiğiniz satıcıdan aldım. Bir genel kod şunu şunu girin diyor bir Windows 10 PRO keyiniz şudur diyor. Bağlantıyı kes diyor kesince bağlantı yok diyor etkinleştiremedim ben.
Gelen mailde kullanımı yazıyor ve kullanımın ortasında key var. Bana bu şekilde geldi ve bakarsanız birçok kişiye önerdim onlarda herhangi bir sorun oluşmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı