100 TL Bütçeye Kulaklık Önerisi

Spontune

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Ses kalitesi yüksek bir kulaklık istiyorum. Xiaomi PRO HD kulaklık bana yeterli gelir mi yoksa 100 liraya daha iyi bir kulaklık var mıdır? Kulak içi olması şart değil ama dışarıda da kullanabileceğim çok göze batmayan kulaklık arıyorum.

Hybrid Pro'yu kullanma şansım olmuştu. Ses kalitesi gayet başarılı ancak dışarıya ses veriyor mu bilmiyorum. Kulaklık yüksek ses seviyelerine kadar çıkıyor.

Sennheiser CX 1.00 tavsiye ederim, üründe herhangi bir sorun olduğunda garanti kapsamı dahilinde bire-bir değişim yapıyorlar. Ses kalitesi olarak da gayet iyi ancak aşırı yüksek seste kullanıyorsanız 1-2 kademe düşük gelebilir. Kullanan iki arkadaşımda gayet memnun ve ses seviyesini yeterli görüyorlar.

Sennheiser CX 1.00 tavsiye ederim, üründe herhangi bir sorun olduğunda garanti kapsamı dahilinde bire-bir değişim yapıyorlar. Ses kalitesi olarak da gayet iyi ancak aşırı yüksek seste kullanıyorsanız 1-2 kademe düşük gelebilir. Kullanan iki arkadaşımda gayet memnun ve ses seviyesini yeterli görüyorlar.
100 TL'yi bir hayli geçiyor o model ama dediğiniz gibi gayet iyi bir kulaklık.

Sennheiser CX 1.00 tavsiye ederim, üründe herhangi bir sorun olduğunda garanti kapsamı dahilinde bire-bir değişim yapıyorlar.
Hocam beni benden aldınız ama 170 lira fazla geldi. Büyük ihtimal Xiaomi Hybrid PRO HD alacağım. JBL T290'a da gözüm kaydı ama AE'de 70 liraya PRO HD satılıyor (yıl dönümü indirimi epey fark ediyor). Bu kulaklığı düşünenler alabilir. 443 geri bildirim var ve alanlar orijinal olduğunu söylüyor. Puanı 4.9/5.

Son düzenleme:
Hocam beni benden aldınız ama 170 lira fazla geldi. Büyük ihtimal Xiaomi Hybrid PRO HD alacağım. JBL T290'a da gözüm kaydı ama AE'de 70 liraya PRO HD satılıyor (yıl dönümü indirimi epey fark ediyor). Bu kulaklığı düşünenler alabilir. 443 geri bildirim var ve alanlar orijinal olduğunu söylüyor. Puanı 4.9/5.
T290 alacaksanız gürültü önleme özelliği olmadığını hatırlatayım. T110 modelinden tek farkı tasarımı. Ayrıca T110 modelinde pasif gürültü önleme özelliği mevcut. Xiaomi alabilirseniz çok daha iyi olur tabi.

Bu yorumu arıyordum kafamda soru işareti kalmıştı acaba T290 daha mı iyidir diye fakat siz de PRO HD dediğinize göre düşünmeden alırım. Zaten 70 liraya alacağım 100 liraya bile rakipsiz şimdi baya bir f/p olacak. Tek sıkıntı geliş süresi ama acelesi yok tabi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi Hybrid PRO HD

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı