100 TL internet sağlayıcı önerisi

Bugraferah

Hectopat
Daha fazla  
1622228827309.png

Durum bu şekilde arkadaşlar.
Şu an aldığım hız, Türk Telekom:

1622229011534.png

Bu yaz internet sağlayıcımı değiştirmeyi düşünüyorum. Aylık 100TL veya altı, upload hızı güzel şekilde yayın açmaya yetecek olan bir internet istiyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell Superonline 24 Mbps VDSL internet öneririm. 6 ay 95 TL 6 ay 105 TL ödedim. Taahhütüm yeni bitti 35 Mbps'ye yükselttim.

TurkNet konusunda kararsızım. Çok fazla kötü yorum var ama geçip denemek de istiyorum. Millenicom'dan hiç emin değilim. Superonline da biraz pahalı geliyor acıkcası.

TurkNet konusunda kararsızım. Çok fazla kötü yorum var ama geçip denemek de istiyorum. Millenicom'dan hiç emin değilim. Superonline da biraz pahalı geliyor acıkcası.

Bence fiyatına göre sağladıkları hizmet çok iyi. Twitter'den hemen yardımcı oluyorlar. Herhangi bir kesintide mobil veri yüklüyorlar. Teknik ekipleri de çok iyi.

Şu an halihazırda 1 yıl taahhütüm kaldı, başka internete geçersem ödeyeceğim fiyat ne olur? Aylık 80TL şu anki tarifem.

Şu an halihazırda 1 yıl taahhütüm kaldı, başka internete geçersem ödeyeceğim fiyat ne olur? Aylık 80TL şu anki tarifem.

Eskiden cayma bedeli denen olay bu dönemde paketine yapılan aylık indirim üzerinden hesaplanıyor. Yani paketinin normal fiyatı - indirimli fiyat= cayma bedeli.

Faturanın detaylı bilgiler kısmından indirim tutarını vs. öğrenebilirsin. Normalde taahhütün yeniyse kullandığın ay kadar indirimleri yansıtırlar cayma bedeli olarak. Yani 2 yıl taahhütün 1 yılını kullanmışsın.

Uzun lafın kısası; 12 ay boyunca paketine yapılan indirim bedeli = sözleşmeden cayman durumunda çıkacak ücrettir.

Yeni konular

Geri
Yukarı