100 TL internet tavsiyesi

Öztürk Süren

Centipat
Şu anda Superonline kullanıyorum ama Haziran'ın 10'u gibi taahhütüm bitecek.
TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum önerisi tavsiyesi olan var mıdır? (100TL civarlarında internet arıyorum)
Superonline devam ettirmek için sundukları paket 15MB download ve 115 TL.
TurkNet'i aradım konuştum 85 TL'ye 45-50 MB hız sağlanıyor dediler. (VDSL)
Kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum önerisi tavsiyesi olan var mıdır? (100TL civarlarında internet arıyorum)
Millenicom da düşünebilirsiniz.

NetSpeed bakabilirsiniz.

18 aydır TurkNet kullanıyorum. Fiber altyapım olmamasına rağmen 32Mbps download 7Mbps upload alıyorum. Oyun oynarken ise ping değerlerim 5-15 arası değişiyor.

Altyapınız 30-40 arası destekliyorsa Netspeed 35MBPS paketine bakın.

100'e kadar download alabiliyorsan Turknet hocam.

TurkNet'i iptal etmek istediğim zaman herhangi bir sorun çıkarıyorlar mı? Müşteri hizmeti çok kötü diye yazıyor herkes ama bilemedim. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ankara'da yaşıyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
TurkNet.
TurkNet'i iptal etmek istediğim zaman herhangi bir sorun çıkarıyorlar mı? Müşteri hizmeti çok kötü diye yazıyor herkes ama bilemedim. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ankara'da yaşıyorum bu arada.

2 yıl sözleşmelidir, sözleşme süresi dolduktan sonra iptal ettirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'i iptal etmek istediğim zaman herhangi bir sorun çıkarıyorlar mı? Müşteri hizmeti çok kötü diye yazıyor herkes ama bilemedim. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ankara da yaşıyorum bu arada.

Müşteri hizmeti kötüden kastınız yavaşlıksa evet biraz yavaşlar size geri dönmeleri 1-2 gün sürebiliyor ama geri dönüyorlar bana ise istedeğim zaman ücret ödemeden iptal edebileceğim söylendi ama galiba modemi onlardan alırsanız geri istiyorlar zarar görmüşse para istiyorlar diye biliyorum.

Hocam bende TürkNet'liyim ama benim Gigafiber TürkNet'in kendi fiber altyapısında olduğum için ilgililer. Ama Türk Telekom altyapısından alanlar için öyle mi bilemeyeceğim.

Geri
Yukarı