100 TL internet tavsiyesi

Son 2 yıldır Kablonet kullanıyorum, 100 Mbps download 95 TL. Bu aralar 100-105 TL'ye çıktı ama hızlar sabit. (akşam 19-24 arası 25 Mbps'e düşüyor yalnız)

Türknet ve Millenicom hiç denemediğim için onlar hakkında bir düşüncem yok 😅

Son 2 yıldır Kablonet kullanıyorum, 100 Mbps download 95 TL. Bu aralar 100-105 TL'ye çıktı ama hızlar sabit. (akşam 19-24 arası 25 Mbps'e düşüyor yalnız)

Türknet ve Millenicom hiç denemediğim için onlar hakkında bir düşüncem yok 😅
Evet hocam fiber yok Kablonet altyapısı varsa kesinlikle Kablonet en iyisi.100/5'in hepsini verir.

Netmaster UyduNet tavsiye ederim. Müsteri hizmetleri çok iyi çok kaliteli. Herhangi bir sorunum olduğunda 2 seferde halledemezlerse kesin eve gelip evden halletmeye çalışıyorlar. Şimdiye kadar halledemediklerini görmedim. Fiyat olarak da yanlış hatırlamıyorsam 90TL 100 MB download 5MB upload + televizyon.

Netmaster UyduNet tavsiye ederim. Müsteri hizmetleri çok iyi çok kaliteli. Herhangi bir sorunum olduğunda 2 seferde halledemezlerse kesin eve gelip evden halletmeye çalışıyorlar. Şimdiye kadar halledemediklerini görmedim. Fiyat olarak da yanlış hatırlamıyorsam 90TL 100 MB download 5MB upload + televizyon.
Evet tv de vardı. Spor kanalları hariç hepsi (sinema ve belgesel kanalları dahil) açık yanlış bilmiyorsam.

Edit: Bir de kullanmadığım 25 GB KabloBulut da dahilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı