1000 TL Oyuncu Faresi Tavsiyesi

Yigit0726

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Arkadaşlar merhaba. Yıllardır kullandığım farem öldü ölecek. Hakkını vere vere de kullandım hani hiçte pişman etmedi verdiğim 50 liraya. :) A4 Tech X7 F7 kullanıyorum şu an kırmızı olandan.

Sorum net ele tam oturan ( elim bu fare için tam oturaklı ) genellikle FPS oyunlarına uygun bir fare arayışındayım.

G903 alasım var ancak fareye ısınamadım gibi o yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum. Kablo işinden bıktığım için kablosuz bağlantılı bir fare istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Mümkünse kullanıcılardan tavsiye rica ediyorum.

Son düzenleme:
Maddi durumunu bilmiyorum ama o bütçe fare için fazla değil mi hocam? Profosyenel olarak oynuyorsanız olabilir de 200-300 liralık güzel mouseler de vardır illaki.
İllaki vardır katılıyorum fakat çok sık ekipman malzeme değiştirenlerden değilim aldım mı uzun süre temiz şekilde kullanıyorum. Şuan ayırdığım bütçe ortalama bu civarda o yüzden daha uygun farelere bakmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yıllardır kullandığım farem öldü ölecek. Hakkını vere vere de kullandım hani hiçte pişman etmedi verdiğim 50 liraya. :) A4 Tech X7 F7 kullanıyorum şu an kırmızı olandan.

Sorum net ele tam oturan ( elim bu fare için tam oturaklı ) genellikle FPS oyunlarına uygun bir fare arayışındayım.

G903 alasım var ancak fareye ısınamadım gibi o yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum. Kablo işinden bıktığım için kablosuz bağlantılı bir fare istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Mümkünse kullanıcılardan tavsiye rica ediyorum.
Elin terlemiyosa zowie ec2-b veya ec1-b, terliyorsa logitech g pro alabilirsin. Logitech g pro 1000 TL yi geçebilir pek bilmiyorum güncel fiyatını.

Kesinlikle G900 ya da G903 öneririm. Powerplay fare matı almayı düşünürseniz G903 çok iyi olur, yok ben farklı fare matı kullanacağım diyorsan G900 yeterlidir. G900 şuana kadar kullandığım ve denediğim fareler arasında en başarılı bulduğum fare olmuştur.

Wireless olarak en çok önerilen ve profesyonellerin sıklıkla kullandığını gördüğüm model Logitech G Pro Wireless. Bana kalırsa gidip elinizde test edip, tutuş şeklinize en uygun mouse’u seçmeniz daha doğru olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı