1000 megabit paket önerisi

EmirCamwal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar adresime yeni Türk Telekom fiber altyapısı geldi. Önerdiğiniz 1000 megabit tarifesi olan sağlam internet sağlayıcısı var mıdır? Kafam ağırsın istemiyorum yoksa Türk Telekom'dan devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
atlantis net ile sınırsız alt yapı alabilirsiniz şuanki güncel fiyatı 350 tl ve 1000 dowlanda 1000 upload veriyor ve genelde alt yapınızda bulunan bir verici kullanır. kendim kullanıyorum çok memnunum.

atlantis net ile sınırsız alt yapı alabilirsiniz şuanki güncel fiyatı 350 tl ve 1000 dowlanda 1000 upload veriyor ve genelde alt yapınızda bulunan bir verici kullanır. kendim kullanıyorum çok memnunum.
onun için atlantisnetin kendi altyapısı olması gerekmiyormu ?

Hayır, hemen gelip kurlum yapıyorlar. Ama kurulum için 300 TL alıyorlar bildiğim kadarıyla bende öyle oldu. fiyat değişe bilir, arayıp sorabilirsiniz.

Benim deneyimimde bina girişinde fiber kablo vardı ama hiçbir markaya ait fiber kutu yoktu, aradım Atlantis'i, diğer gün gelip bina içine kendi kutularını koydular ve 3. günde ev içi kuruluma gelip anıda kurdular. Toplam 3 günden az sürdü diyebilirim.

Arkadas TT altyapisi diyor siz atlantisnet altyapisi diyorsunuz.

TT fiber altyapisi ile 1000 Mbps'i düzgün tek TT veriyor Comnet'te veriyor ama önermiyorum TT'den devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı