Türk Telekom FİBER İnternet 1 Gbps Hız

Aynen bende VDSL altyapıda ASUS kullanıyordum modem kitleniyordu Hero DSL'e geçtim dünyam değişti sonrasında fiber gelince 1 giga hat bağlattım onun için Ultra modelini aldım şu an sorunsuz kullanıyorum şahsen artık Keenetic dışında modem tercih etmem.
WiFi 6 modelleri geç çıkmasaydı Keenetic'in kesinlikle alırdım. WiFi 5 olduğu için tercih etmedim mecbur Asus'a yönelmiştim. Asus'un RT-AX86U'yu tercih etmemin diğer sebebi Broadcom 4 core CPU kullanması ve 1GB RAM'e sahip olması.

Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanmanız dileğiyle. 🙂 Konudaki mesajların hepsine de cevap vermişsiniz. Cidden sabırlısınız. ☺️

Merakımı cidden mazur görün ancak mesleğinizi merak etmedim değil.

Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanmanız dileğiyle. 🙂 Konudaki mesajların hepsine de cevap vermişsiniz. Cidden sabırlısınız. ☺️

Merakımı cidden mazur görün ancak mesleğinizi merak etmedim değil.

Sosyal medya fenomeniyim, ayrıca yayıncıyım bazı firmaların yeni çıkarmış olduğu oyunların tanıtımlarını ve yayınlarını yapıyorum bir nevi sponsorluk gibi kazanç 60 bin TL aylık gider 55 bin ama 5 bin 5 bin biriktirip araba alacağım :)

Sosyal medya fenomeniyim, ayrıca yayıncıyım bazı firmaların yeni çıkarmış olduğu oyunların tanıtımlarını ve yayınlarını yapıyorum bir nevi sponsorluk gibi kazanç 60 bin TL aylık gider 55 bin ama 5 bin 5 bin biriktirip araba alacağım :)
İsminizi yazarsanız bakmak isterim. (Paylaşmak yasak değil bu arada.)

Konudan bağımsız bir şey diyeceğim de ben boşuna Kıbrıs Cumhuriyetinde diş hekimliği okuyorum ve kendimi yıpratıyorum :D

İsminizi yazarsanız bakmak isterim. (Paylaşmak yasak değil bu arada.)

Paylaşmak sorun değil menajerim bu tarz durumları sevmiyor sadece Instagram ve diğer sosyal mecralardan paylaşım yapıyorum. :) O kadar çok büyük yayıncı değilim ya belki de denk gelmişizdir 15 bin kişi falan izliyor öyle anlık falan

Konudan bağımsız bir şey diyeceğim de ben boşuna Kıbrıs Cumhuriyetinde diş hekimliği okuyorum ve kendimi yıpratıyorum :D

Benim 1 tane kanal tedavisi yapılacak ne kadara patlar :D

Paylaşmak sorun değil menajerim bu tarz durumları sevmiyor sadece Instagram ve diğer sosyal mecralardan paylaşım yapıyorum. :) O kadar çok büyük yayıncı değilim ya belki de denk gelmişizdir 15 bin kişi falan izliyor öyle anlık falan

İsminizden kastım yayın yaptığınız kanalın ismi. WTCN Ferit değilsiniz değil mi bu arada? Yoksa isim benzerliği mi? 🙃

Daha 1. sınıfım :D. Avrupa birliği vatandaşı olduğum için Avrupa birliği ülkesi olsun arada KKTC'ye geçerim dedim o yüzden Güney Kıbrısı seçtim zorlanıyorum çaktırma. Hele bir mezun olayım bakarım fiyatı ne kadara patlar😂. Mikromotor falan derken belim iyice büküldü Euro/TL kurundan dolayı. Konuyu şaka maka dağıttık mod'lar kızmasın sonra. Discord paylaşmakta yasak direkt banlıyorlar sebepsizce.

Geri
Yukarı