Türk Telekom FİBER İnternet 1 Gbps Hız

Daha 1. sınıfım :D. Avrupa Birliği vatandaşı olduğum için Avrupa Birliği ülkesi olsun arada KKTC'ye geçerim dedim o yüzden Güney Kıbrıs'ı seçtim zorlanıyorum çaktırma. Hele bir mezun olayım bakarım fiyatı ne kadara patlar😂. Mikromotor falan derken belim iyice büküldü Euro/TL kurundan dolayı. Konuyu şaka maka dağıttık Mod'lar kızmasın sonra. Discord paylaşmakta yasak direkt banlıyorlar sebepsizce.

Vallahi ben reklam ücretlerini dolar euro karşılığı alıyorum TL ile işim yok :D

15 bin izlenme rakamı çok iyi yalnız.

Değişiyor o ya aslında çok değil artık günümüz de 10 yaşında çocuk dayı sosyal medya da yayın izliyor chat yapıyor vesaire sağlam ekibin varsa reklamın da iyiyse bu rakamlar hayal değil. Diğer yayıncılar gibi asla kurgulu videolar çekip prim yaptırmadım ya da kaos ortamı yaratıp hedef noktası haline getirmedim kendimi.

Bizde öyle işte takılıyoruz ya. TürkTelekom ve Türknet güzel iş çıkardı tebrik ederim onları.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (107).png
    Ekran Görüntüsü (107).png
    43,2 KB · Görüntüleme: 43
Yiğenim Kıbrıs'ta kurulu düzenim yok (!) :D

Şaka gibi gelebilir ama iş yok diyen gençlerle aynı tarafta değilim bana iş var ben gün de ortalama 19 saat çalışıyorum ha kendi işim tamam ama 19 saat boyunca bunun 6 7 saati yayın geri kalanı reklamlar programlar anlaşmalar toplantılarla geçiyor sırf bu iş yüzünden gözlük kullanmak zorun da kaldım. İş yok diyene asla inanmıyorum chate de çok geliyorlar böyleleri moderatörlere banlatıyorum açıkçası :D

Bizde öyle işte takılıyoruz ya. TürkTelekom ve Türknet güzel iş çıkardı tebrik ederim onları.

Ben 2005 li yıllar da bu hızları kullanıyordum sanırım hatırlamıyorum ama

Hayırlı olsun alırım.

1673613822072.png

Son düzenleme:
Şaka gibi gelebilir ama iş yok diyen gençlerle aynı tarafta değilim bana iş var ben gün de ortalama 19 saat çalışıyorum ha kendi işim tamam ama 19 saat boyunca bunun 6 7 saati yayın geri kalanı reklamlar programlar anlaşmalar toplantılarla geçiyor sırf bu iş yüzünden gözlük kullanmak zorun da kaldım. İş yok diyene asla inanmıyorum chate de çok geliyorlar böyleleri moderatörlere banlatıyorum açıkçası :D

Ben 2005'li yıllar da bu hızları kullanıyordum sanırım hatırlamıyorum ama.

Hayırlı olsun alırım.

Eki Görüntüle 1631499

Hayırlı olsun hocam ama halen uploadlar şaka gibi Superonline en azından 1000E100 veriyor Telekom'un bir düzeltme yapması şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı