1000 TL bütçe ile kablosuz gaming fare önerisi

Bütçe
1.000TL

erysngl

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 Intel i7-12700H işlemci
Nvidia RTX4060 140 Watt Ekran kartı
16 GB 4800Mhz Ram bellek
165Hz/3ms Panel ekran
1TB M2 ssd depolama
Merhaba, 1.000 ₺ büteçe ile alınabilecek en iyi kablosuz şarjlı oyuncu mouse önerileriniz nedir?

Hepsiburada'da Rampage markalı bu ürünü buldum şarjdayken de kullanilabilmesi çok iyi, alınır mı? Sizin önerileriniz nedir?

Merhaba, 1.000 ₺ büteçe ile alınabilecek en iyi kablosuz şarjlı oyuncu mouse önerileriniz nedir?

Hepsiburada'da Rampage markalı bu ürünü buldum şarjdayken de kullanilabilmesi çok iyi, alınır mı? Sizin önerileriniz nedir?

1000 TL'ye kablolu almak daha mantıklı değil mi? FPS oyunları için sıkıntı olur.

Bende bu bütçede kablolu alınması gerektiğini düşünüyorum PulseFire Haste bakabilirsiniz.
Laptop ile birlikte kullanacağım için kablosuz olmasını tercih ediyorum.

Hem oyun hem de iş için kullanacağım için kablosuz ve kablolu kullanılabilir olması şart. Tercihen Bluetooth da olabilir.

3 farklı ürün buldum 1.000 - 1.500₺ bütçe ile Türkiye'de satılan ve garanti kapsamında olan ürünleri tercih ettim.

1. Mouse SteelSeries Prime Mini Wireless

2. Mouse Lenovo Legion M600 (Bluetooth özelliği de var.)

3. Mouse Monster Pusat one shot pro

Bu ürünlerden hangisi alınır? ya da 1.500₺ bütçeye uygun bunların dışında Türkiye de servisi ve garantisi olan başka ürün var?

Yurt dışı ürün almak istemiyorum kargo bekleme süresi arıza durumda iade vs ile uğraşmamak için.

Geri
Yukarı