1000 TL elektronik sigara önerisi

Ben de vape pen tavsiye etmiyorum. Ekranı yok ve watt ayarı yapamazsınız. Ayrıca attığınız ürün DL, mtl olarak kullanamazsınız.

Günaydın arkadaşlar şimdi IPX80 ende kabul gördüm ama ben şunu merak ediyorum ileride ne değişim isteyecek benden bu cihaz onu merak ediyorum.

Günaydın arkadaşlar şimdi IPX80 ende kabul gördüm ama ben şunu merak ediyorum ileride ne değişim isteyecek benden bu cihaz onu merak ediyorum.

IPX80 sipariş verdim arkadaşlar umarım pişmam olmam çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için.

Son düzenleme:

IPX80 sipariş verdim arkadaşlar umarım pişmam olmam çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için.
Güle güle kullanın hocam. MTL kullanacaksanız daha önce paylaştığım coili + salt likit alacaksınız 35mg veya 50mg, DL kullanacaksanız 0.15-0.25 arası uyumlu coil + normal likit alacaksınız. Başka bir şeye gerek yok. Bir coil de ortalama bir ay gider, yanık tadı verince değiştirirsiniz. Hayırlı olsun tekrardan.

Hocam deneyimleriniz nasıl? Bende düşünüyorum almayı.

Hocam deneyimleriniz nasıl? Bende düşünüyorum almayı.

Merhaba dostum ben voopo drag X aldım ve şu an memnunum az çok deme uzun vade istiyorsan tavsiyem bunu al az watt ve dıykit likit yaparak içiyorum. 28 Ağustos'tan beri normal sigara dahi içmiyorum ve o zamanda beri kullandığım coil halen yanmadı. Maliyet çok çok düştü.

Geri
Yukarı