1000 TL Freesync 75Hz Monitör Tavsiyesi

Görkem Çoban

Kilopat
Daha fazla  
R3 1300X+RX570 sistemde kullanmak için bir monitör arıyorum. Birazcık araştırma yaptım ve aşağıdaki 3 monitörü listeme ekledim. Benim için önemli olan bir diğer husus anti bluelight ve flicker-free teknolojileri. Göz sağlığım zaten çok iyi değil, gözlük kullanıyorum bu nedenle gözüme daha fazla zarar verecek monitörleri kullanmak istemiyorum. Sizin de bu fiyat bandında önerileriniz varsa atarsanız ve aşağıdaki üç monitör hakkında yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

AOC G4590VXQ (Bu monitörün anti blue light özelliği yok galiba o nedenden birazcık uzağım.)
AOC G2460VQ6
Asus VP247QG (Bu monitör önceki konumda forum üyelerimizden biri tarafından önerilmedi, bu yüzden buna da AOC'a göre uzağım.)

Şimdiden teşekkürler.

Bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz? IPS, 1ms ve 75hz ayrıca freesync desteği de var.

Neden dostum, ne konuda pişmanlığın var?
Hocam 144 Hz. almadığıma pişmanım çünkü 75 Hz. ile ciddi farkları var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya göz atmanı tavsiye ederim.

Hocam 144 Hz. almadığıma pişmanım çünkü 75 Hz. ile ciddi farkları var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya göz atmanı tavsiye ederim.
1000TL bandında 144hz bir monitör bulamıyorum yoksa 144hz denemişliğim var, mükemmel bir tecrübe. Ayrıca RX570'e fazla olduğunu da düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı