1000 TL Klavye+Mouse+Mouse Pad

00kerem00

Decapat
Bütçem 1000 TL. Tek renk değil tüm renkleri veren RGB klavye ve mouse bunun yanında da büyük boyut bir mousepad almak istiyorum. Elim küçük. Bu kriterlere uygun önerilerinizi bekliyorum.

Mümkünse wireless mouse olmasını tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba kardeşim ben kendim corsair in setini kullanıyorum sana da tavsiye edebilirim
klavyem corsair k55
Mouse corsair harpoon
Mousepad corsair mm 800c

• Corsair K68 RGB 500 TL
  • Corsair Harpoon RGB Wireless 360 TL
  • Corsair MM600 çift taraflı alüminyum 130 TL

Fare matı XL değil ancak farklı ve güzel.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavye en üst seviye sayılır ve fiyatının en iyisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Farenin kablolu versiyonunu kullanıyorum ve memnunum.

Üstteki önerileri pek dikkate almayın, bu bütçeye daha iyi seçimler yapılır.
Klavye switchi olarak ne tercih edersiniz?
Redler daha yumuşak, geri dönüşü dolaylı olarak çıt sesi yok, tuşları klavyeye vurmadan bastığınızda mavideki klik hissi yok.
Maviler geri dönüş hissi olan daha çıtırtılı ve kullanımı keyifli ancak sesli bir tuş, klavye sesinden rahat olmuyorsanız deneyin ben öneriyorum. (neden bilmiyorum ama klavye sesi beni rahatlatıyor, hoşuma giden bir ses)
Brownlar mavi ve kırmızıların karışımı gibiler, mavilerin çıt hissi var ancak kırmızılardaki gibi çıt sesi daha düşük. Not: bazı kişiler brownlarla daha yavaş yazdıklarınız söylüyorlar, doğruluğu tartışılır.
Bütçeniz daha fazla artar mı? Azıcık daha artarsa ömürlük bir set toplayabilirsiniz

Ben klavye de membran tercih ettim çünkü klavyedeki sesler hoşuma gitmiyor tuş basma hissi ise güzel tabi herkesin tarzı farklı birşey diyemem en iyisi sen test etme imkanın varsa begendigin klavye yi al membran veya mekanik tercih senin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı