1000 TL Klavye+Mouse+Mouse Pad

Üstteki önerileri pek dikkate almayın, bu bütçeye daha iyi seçimler yapılır.
Klavye switchi olarak ne tercih edersiniz?
Redler daha yumuşak, geri dönüşü dolaylı olarak çıt sesi yok, tuşları klavyeye vurmadan bastığınızda mavideki klik hissi yok.
Maviler geri dönüş hissi olan daha çıtırtılı ve kullanımı keyifli ancak sesli bir tuş, klavye sesinden rahat olmuyorsanız deneyin ben öneriyorum. (neden bilmiyorum ama klavye sesi beni rahatlatıyor, hoşuma giden bir ses)
Brownlar mavi ve kırmızıların karışımı gibiler, mavilerin çıt hissi var ancak kırmızılardaki gibi çıt sesi daha düşük. Not: bazı kişiler brownlarla daha yavaş yazdıklarınız söylüyorlar, doğruluğu tartışılır.
Bütçeniz daha fazla artar mı? Azıcık daha artarsa ömürlük bir set toplayabilirsiniz

Tabi artabilir. Ne önerirsiniz? Sesli olmasını ben de seviyorum ama bazen akşamları veya kardeşim yan oda da ders çalışırken de kullanmam gerekecek. Tüm ev duymamalı yani.

Tabi artabilir. Ne önerirsiniz? Sesli olmasını ben de seviyorum ama bazen akşamları veya kardeşim yan oda da ders çalışırken de kullanmam gerekecek. Tüm ev duymamalı yani.
Brown öneririm, mavi kadar sesli değil ama hissi redden daha güzel. Aşağı önerdiğim klavyeleri fiyatları artan sırayla atıcam, + ve - lerini de yazarım.
400TL ye rgb bir klavye, kötü yanı switchleri Outemu, 100 lira fazlasına K68 var cherry switchli. Switchleri dışında güzel.

Şuanda bu klavye ile yazıyorum. Suya ve toza dayanıklı, su döküldü ve cidden hiçbir sıkıntısı yok. Sert plastik malzemeden oluşuyor, multimedya tuşları var. Genel olarak gayet güzel bir ürün.

İnovatif switchler. Bir alternatif.

Test etme fırsatım oldu, switchlerini cherry kadar beğenmedim. Kenarında usb girişi var ve bilek desteği yastığı oldukça güzel, makro tuşu yok. Bir alternatif.

Çelik iskelete sahip, genel olarak çok kaliteli bir klavye, ışıkları da gayet güzel, piyasadaki en kaliteli yazılıma sahip, multimedya tuşları ve ses sliderına sahip, 6 adet makro tuşu var. Kötü sayılabilir mi bilmiyorum ama bilek desteği yastıklı değil, yumuşak plastik ancak kalitesiz bir şey sayılamaz, isteyen kullanır, yastık kadar rahat değil ama gene bilek desteği olarak iş görüyor ve plastiği iyi. Fiyatı da çok iyi.

Eğer CS gibi FPS oyunlarını çok oynuyorsanız bunun gibi TKL modelleri şiddetle tavsiye ediyorum, el-göz koordinasyonunuzu büyük oranda arttırıyor kolların birbirine daha yakın olması. Diğer TKL alternatifler: K63 (2. el), M750 TKL

Oynadığınız oyunları söylerseniz onlara uygun olacak bir mause listesi de yapabilirim.

Beğeniyi eksik görmezseniz sevinirim listeler vakit alıyor.

Brown öneririm, mavi kadar sesli değil ama hissi redden daha güzel. Aşağı önerdiğim klavyeleri fiyatları artan sırayla atıcam, + ve - lerini de yazarım.
400TL ye rgb bir klavye, kötü yanı switchleri Outemu, 100 lira fazlasına K68 var cherry switchli. Switchleri dışında güzel.

Şuanda bu klavye ile yazıyorum. Suya ve toza dayanıklı, su döküldü ve cidden hiçbir sıkıntısı yok. Sert plastik malzemeden oluşuyor, multimedya tuşları var. Genel olarak gayet güzel bir ürün.

Test etme fırsatım oldu, switchlerini cherry kadar beğenmedim. Kenarında usb girişi var ve bilek desteği yastığı oldukça güzel, makro tuşu yok. Bir alternatif.

Çelik iskelete sahip, genel olarak çok kaliteli bir klavye, ışıkları da gayet güzel, piyasadaki en kaliteli yazılıma sahip, multimedya tuşları ve ses sliderına sahip, 6 adet makro tuşu var. Kötü sayılabilir mi bilmiyorum ama bilek desteği yastıklı değil, yumuşak plastik ancak kalitesiz bir şey sayılamaz, isteyen kullanır, yastık kadar rahat değil ama gene bilek desteği olarak iş görüyor ve plastiği iyi. Fiyatı da çok iyi.

Eğer CS gibi FPS oyunlarını çok oynuyorsanız bunun gibi TKL modelleri şiddetle tavsiye ediyorum, el-göz koordinasyonunuzu büyük oranda arttırıyor kolların birbirine daha yakın olması. Diğer TKL alternatifler: K63 (2. el), M750 TKL

Oynadığınız oyunları söylerseniz onlara uygun olacak bir mause listesi de yapabilirim.

FPS oyunları oynuyorum. Bunun dışında RPG oyunlar ve strateji oyunları da oynuyorum. Klavye önerileriniz için teşekkürler mouse ve pad önerinizi de bekliyorum.

TKL modeller ciddi bir fark yaratır mı?

O kadar muhabbet dönmüş ama hala benim yaptığım setten daha iyisi paylaşılmamış. :) Klavyesi fiyat performans olarak en iyisi, fare ise hem istendiği gibi kablosuz hem de küçük ele uygun. Fare matı konusunda alternatifler olabilir.

K68 i kendim kullanıyorum ve açıkça söyleyebilirim ki ışıkları karşılarındakinden daha sönük, diğer corsair klavyelerle karşılaştırırsanız aliminyum çelik değil sert plastik kullanıyor. Makro tuşu bulunmuyor. Razer klavyeler ile karşılaştırırsanız bilek desteği plastik. Ses slideri yok. Kaliteli bir klavye olsa bile hem k70 hem k95 hem blackwidow elite altında kalır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı