1000 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000

hcan34

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle membran kullancısıydım, ne sesi ne de temizleme olarak memnun değilim klavyemi değiştirme kararı aldım. Araştırdığım kadarıyla FPS oyunlarda kırmızi Switch daha iyiymiş bu yüzden kırmızı Switch'li RGB bir klavye arıyorum ve bütçem 1000TL'dir, uzun süre kullanabileceğim güzel bir klavye arıyorum şu ana kadar araştırıp bulduğum 2 farklı model var.

İkisi de Gamepower, ilki Gamepower Starscream. Pek fazla kullanıcı yorumu yok gelenlerde iyi yönde, kötü bir özelliği var mı bilmiyorum bilgisi olan yazabilir. 2. olarak Gamepower Saber, çok sayıda şikayet eden de VSR etmeyen de var. Sanırım bu model biraz kumara giriyor sizin öneriniz varsa açığım, yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-01-22-27-14-580_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-04-01-22-27-14-580_trendyol.com.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 147
  • Screenshot_2023-04-01-21-54-17-802_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2023-04-01-21-54-17-802_com.opera.browser.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 156
Ayrıca bir bilgi vereyim, FPS için ne kadar iyi dense de, bastığınızı hissedemiyor oluşunuza alışmak ve boşluk hissi geliyor olması kötü bir şey. Ben şahsen bastığımı hissetmek isterdim ve bu sebeple "sessiz" ama geribildirim veren "brown/kahverengi" switch tercih ederdim basması da zor değil.

Öncelikle ben Razer fanı değilim, ama ilk önce Razer DeathAdder V2 mouse aldım çünkü elim büyük ve elime oturan ve kaliteli mouse arıyordum, inanılmaz hoşuma gitti, gerek piyasadki en iyi sensörü inanılmaz bir fiyata vermesi, gerek kalitesi muazzamdı, her neyse uzatmadan konuya geçeyim. Sonrasında Razer kalitesine aşık oldum ve Black Widow V3 aldım Green Switch, biraz ses yapıyor ama oda dışına gidecek kadar değil. İnanılmaz kaliteli. 1600 bandına çıkamam dersen Razer Ornata V3 Chroma modeli var araştırdığım kadarıyla. Hiç çıkmazsancynosa V2 gördüm, yanılıyorsam siz söyleyin, bence piyasadaki en iyi ekipman markası.

Öncelikle ben Razer fanı değilim, ama ilk önce Razer DeathAdder V2 mouse aldım çünkü elim büyük ve elime oturan ve kaliteli mouse arıyordum, inanılmaz hoşuma gitti, gerek piyasadki en iyi sensörü inanılmaz bir fiyata vermesi, gerek kalitesi muazzamdı, her neyse uzatmadan konuya geçeyim. Sonrasında Razer kalitesine aşık oldum ve Black Widow V3 aldım Green Switch, biraz ses yapıyor ama oda dışına gidecek kadar değil. İnanılmaz kaliteli. 1600 bandına çıkamam dersen Razer Ornata V3 Chroma modeli var araştırdığım kadarıyla. Hiç çıkmazsancynosa V2 gördüm, yanılıyorsam siz söyleyin, bence piyasadaki en iyi ekipman markası.
Razer iyi evet fakat o fiyatları hak etmiyor. Markası sadece para şey gibi düşünün bunu, Balenciaga. Daha ucuza daha iyi klavyeler var ve bir sürü özellik verebilen klavyeler var. Önerdiğiniz ornata v3 membrane bir klavye, yani gider başka bir mekanik alırım daha iyidir diyebileceğim bir klavye. Cynosa v2 ise yine membran hocam, ve tasarımı 2010lardan kalmış bir klavye.

Yanılıyorsun.
Piyasadaki en iyi ekipman markası Rampage

Razer iyi evet fakat o fiyatları hak etmiyor. Markası sadece para şey gibi düşünün bunu, Balenciaga. Daha ucuza daha iyi klavyeler var ve bir sürü özellik verebilen klavyeler var. Önerdiğiniz Ornata V3 membrane bir klavye, yani gider başka bir mekanik alırım daha iyidir diyebileceğim bir klavye. Cynosa V2 ise yine membran hocam, ve tasarımı 2010'lardan kalmış bir klavye.

Kusura bakmayın o kadar dikkat etmedim. Ben Razer klavye yazdığımda karşıma çıkanı yazdım,, ben Black Widow V3 kullanıyorum ve çok memnunum. Almışken kaliteli almanı ve 1600e çıkmanı öneririm ama dediğin gibi daha f/p ürünler varsa elbette tercih senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı