YanChar

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda 2 adet var. Biri CM Masterliquid Pro 240mm diğeri ise Nzxt Kraken x52 hangisi daha iyi soğutur? Yardımlarınızı bekliyorum ve hatta sizde kendi önerilerinizi sunabilirsiniz. Bütçe 1.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
custom sıvı soğutma yap onlara boşa para bağlama. en basitinden lepanın özelleştirilebilir yada rajintek triton 240mm sıvı soğutmasını alabilirsin 15 dolarada aliexpresten bir gpu blok getirirsin işi bitirirsin ve bana dua edersin :)

Bunu alabilir ilerde ikinci bir radyatör de ilave ederek harika bir soğutma sağlayabilirsiniz.
Screenshot_20170530-190656.jpg

Ne kadar boş yorumlar bunlar böyle..
Al bir buzdolabı, koy bilgisayarı içine. Yanına yemek, içecek falan da koyarsın ohh.

(şaka)

Custom liquid cooler özellikle istemiyorsan, 240mm heat-sink'e sahip herhangi bir sıvı soğutma kullanabilirsin. Sırf görünüşünü çok sevdiğim için Kraken x52 benim tercihim olurdu.

Neden o kadar para verme ihtiyacı duyuyorsun ki. SilverStone Tundra TD02LITE 400 TL civarı gayet sessiz ve iyi bir soğutması var. Eğer marka takıntın yoksa fazlasıyla yeterli bir ürün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı