1000 TL'ye ekran kartı önerisi

Bu konuların üstünde fazla durmayalım daha fazla tartışmayalım. Mining yapılıp yapılmaması ya da hata verme olası herkesin umurunda değil. Ben geçen ay aldım 580. amacım zevkimi almak hevesimi almak beni bir süre götürsün yeter. Ay watman ay watwomen cart curt uğraşmadım. Satıcı evime geldi test ettik sonra gitti. Sorun olurss eğer hallederiz dedi. Olmadı.
500 serisi kullanan arkadaşlarım da var.

Agalar rx 550 60 veya gt 1030 falan nasıl çünkü 1000 liraya olabilecek en iyi şey bunlar gibi görünüyo
İkisi de kötü kartlar. HD 7850 kadar bile performanslı değiller. Şaka maka harbi alacaksan HD 7870 Falan al madem RX serisi kötü diyorlar HD serisine yönel.
Isısını kontrol et alırken onun dışında sıkıntı yaşamazsın.

Hatta 650 TL civarına alacağın HD 7850 bile rx550den vs daha iyi performans verecektir.

İkisi de kötü kartlar. HD 7850 kadar bile performanslı değiller. Şaka maka harbi alacaksan HD 7870 Falan al madem RX serisi kötü diyorlar HD serisine yönel.
HD serisi hakkında pek bilgim yok. RX 500 serisi 590 dışında pek sorunlu değil aslında ama artık eskiler ve gereksiz OC hatta mining yüzünden böyle oldu çoğu. 3-4 yıl önce alınması daha doğru olurdu.

RX550 ile i3 4370 (sanırım buydu) kullanan bir arkadaşım 50FPS+drop ile oynuyor RX470 bulunabilirler neden buna yöneldiniz?
İnsanların kafasını allak bullak ediyorlar hocam normaldir. Kolay iade edebileceğini bilen adam alır takar kullanı rx470 570 fakat maalesef arkadaş riske atmak istemiyor sanırım. HD 7850 veya 7870 alsın kullansın.

Hatta 650 TL civarına alacağın HD 7850 bile rx550den vs daha iyi performans verecektir.
Reis bu HD 7870 iyi mi yani
Yani şunun için böyle diyorum bu platformda bi kez daha böyle sormuştum herkez rx 550 rx 470 gt 1030 1060 falan al dediler ondan

Reis bu HD 7870 iyi mi yani
1050 ti ile arasında 10 12 fps oynuyor cidden iyi bir karttır kendisi.

HD serisi hakkında pek bilgim yok. RX 500 serisi 590 dışında pek sorunlu değil aslında ama artık eskiler ve gereksiz OC hatta mining yüzünden böyle oldu çoğu. 3-4 yıl önce alınması daha doğru olurdu.
HD Serisi kısaca AMD'nin fp açısından en iyi serisi diyebiliriz. HD 5850 6850 gibi kartlar bile GT730'dan çok çok daha iyi performans veriyor fiyatına göre. Kız Arkadaşım HD 6850 kullanıyor Genshin impact,Valorant,Honkai star rail,Gta 5 çok rahat oynayabiliyor.

Geri
Yukarı