1000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1000
Switch markası kalitesiz ise napacaksın ama? İnan bana bilmediğin buradan belli. Belli ki forumlarda fazla aktif de değilsin. Sana önerim saçma sapan ürünlerin kullanıcı yorumlarını okumadan kısa süreli deneyimin ile yorum yapmaman. Çünkü bu klavyelerin asıl sorunu zaten 2. ayında falan çift tıklama veya basmama sorunu.

Çok aktif olup olmamam fazla fazla mesaj yazmamam bilgimi değiştirmez ama belli ki siz fazla bilgi görünme çabalarındasınız sadece önerilerimize eleştiri yorumu yapabilirsin. Biz alması için kafasına silah dayanmıyoruz sadece bir 'öneri' umarım bilgili sana iyi yollar açar. Pek sanmasamda :D

Switch markası olacak diye belirtmemesi rezalet bir ürün önerebileceğiniz anlamına gelmiyor. Yay sesinden kafanızı çınlatacak Switch'leri, bileğinizi tahriş etme potansiyeline sahip bilek desteği, en ufak darbede ortadan ikiye ayrılacak kasa. Ürün neresinden tutsanız elinizde kalacak bariz belli. Everest, Rampage gibi markalar Çin'de üretilen noname ürünlerin üzerine etiket basıp fahiş fiyata kazıklıyor. Dediklerinizin zerre manası yok.

Ürün Çin'de üretiliyor olabilir ancak Türkiye pazarında sevilerek kullanılıyor. Ve bahsettiğiniz darbede ortadan ikiye ayrılacak çok yanlış iç kısmı metal önemli bir özelliği de o 3 katmandan oluşuyor pek incelememişsiniz ürünü. Bu fiyatlara pek istediğiniz tarzda ürün yok zaten.

Çok aktif olup olmamam fazla fazla mesaj yazmamam bilgimi değiştirmez ama belli ki siz fazla bilgi görünme çabalarındasınız sadece önerilerimize eleştiri yorumu yapabilirsin. Biz alması için kafasına silah dayanmıyoruz sadece bir 'öneri' umarım bilgili sana iyi yollar açar. Pek sanmasamda :D
Dostum, everest marka herhangi bir şey önerip bir de bir şeyler biliyorum tavırları yapma gerçekten komik görünüyorsun haberin olsun istedim. Bir de bütçesinde en ideali bu demişsin, çok mu araştırma yaptın da bu kanıya vardın? Çok araştırsan zaten ilk eleyeceğin klavye bu.

Ürün Çin'de üretiliyor olabilir ancak Türkiye pazarında sevilerek kullanılıyor. Ve bahsettiğiniz darbede ortadan ikiye ayrılacak çok yanlış iç kısmı metal önemli bir özelliği de o 3 katmandan oluşuyor pek incelememişsiniz ürünü. Bu fiyatlara pek istediğiniz tarzda ürün yok zaten.

Dostum kendini rezil ediyorsun haberin yok. Lütfen biraz araştır. Sonra yazdıklarını tekrar oku. Ayrıca 3 yıl içinde yaptığım araştırmalar ile bu konuda bilgiliyim. Öyle düşündüğüm falan yok açık açık bilgiliyim ego olduğunu da düşünmüyorum. Gerçek bu çünkü.

Performans isterim derseniz başka seçeneğiniz pek yok. Red Switch alın, ekstrem sessiz olmasa da daktilo gibi asla değil.

Sizin gönderdiğiniz markayı inanın Çin malı dediğiniz ürünleri bilen kısmın yüzde 5'lik kısmı bile duymamıştır o yüzden Çin malı diye pek sorgulamayın Everest'i.

Sizin gönderdiğiniz markayı inanın Çin malı dediğiniz ürünleri bilen kısmın yüzde 5'lik kısmı bile duymamıştır o yüzden Çin malı diye pek sorgulamayın Everest'i.

Gateron switchli ürünü kötüledi. Gülmekten patlıyorum evin içinde ya.

Kötü dediğin üründe dünyanın en kaliteli switchi olan Gateron switchler bulunuyor. Ayrıca Hot swap. Yani istediğin zaman switchlerini optik bir switch ile değiştirebilirsin. Ayrıca sana göre özel olan RGB modları bu üründe de var. Amazondan ucuza kaliteli bir bilek desteği de alırsan senin önerdiğin üründen kat kat daha iyi olur. Ki almazsan da kat kat daha iyi.

Gerçekten söyledikleriniz öylesine gülünç ki. Tonla teknik veriyi ve incelemeyi yok sayıp ederi 200 lirayı geçmeyen klavyeleri 1000 liraya öneriyorsunuz ya. Markanın bilinirliği ile kaliteyi doğru orantılı sanmanız biraz üzücü ne yalan söyleyeyim. Madem marka bilinirliği önemli; Avrupa pazarında Everest ve Dierya diyelim bakalım, hangisi bilinir hangisi değil.

Çünkü en ucuzu bu. Herhangi rastgele bir mahalle bilgisayarcısına ya da elektronik esnaf mağazalara git, göreceğin ilk markalar everest, rampage, gamepower gibi dandik markalar olacak. Çünkü maliyeti ucuz kakalamasıda diğerlerine nazaran daha ucuz. Türkiyede de işini bilmeyen insanlar ucuz diye alıyor o yüzden seviliyor. Kaç kişi sanki Logitech, Steelseries(bunların ikisini de pek başarılı bulmasamda) Razer kullanıyor?

Dostum kendini rezil ediyorsun haberin yok. Lütfen biraz araştır. Sonra yazdıklarını tekrar oku. Ayrıca 3 yıl içinde yaptığım araştırmalar ile bu konuda bilgiliyim. Öyle düşündüğüm falan yok açık açık bilgiliyim ego olduğunu da düşünmüyorum. Gerçek bu çünkü.

Kimsenin rezil olduğu falan yok fikir alışverişi yapıyoruz. 3 yıllık araştırmalarınıza rağmen ürün önerisi bile yapmamışınız o yüzden farklı önerilere karışmayın dislike atıp geçin. Araştırmalarınız doğrultusunda bilgili olduğunuz farklı konularla ilgilenin.

Çok bilinip bilinmemesi önem arz etmiyor. Palit de mesela çok bilinmeyen bir marka ülkede ama Nvidia kart alacak olsam ilk bakacağım marka. Ayrıca yurt dışında saydığım üç marka buradaki kadar popüler değil, hatta dalga konusu. Ekonomik fark da tabii buna etki ediyor yalan yok.

Gateron switchli ürünü kötüledi. Gülmekten patlıyorum evin içinde ya.

Kötü dediğin üründe dünyanın en kaliteli switchi olan Gateron switchler bulunuyor. Ayrıca Hot swap. Yani istediğin zaman switchlerini optik bir switch ile değiştirebilirsin. Ayrıca sana göre özel olan RGB modları bu üründe de var. Amazondan ucuza kaliteli bir bilek desteği de alırsan senin önerdiğin üründen kat kat daha iyi olur. Ki almazsan da kat kat daha iyi.

Bütçesini kontrol ettiniz mi konu sahibinin pek sanmıyorum

Geri
Yukarı