1000TL SATA SSD önerisi

• Konuyu başlatan Kroxe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 421
Amazon'un artısı o işte daha uyguna aynı ürünü alabiliyorsun ben testleri yaptım kaliteli TLC belleklerini kullanıyor N11 trenyol gibi yerlerden alacağım aynı fiyatta SSD'ler QLC gibi dandik bellekler kullanıyor.

Bu hafta alacağım inşallah bir sorunu yoktur.

Amazon'un artısı o işte daha uyguna aynı ürünü alabiliyorsun ben testleri yaptım kaliteli TLC belleklerini kullanıyor N11 trenyol gibi yerlerden alacağım aynı fiyatta SSD'ler QLC gibi dandik bellekler kullanıyor.

Bir şey daha sorabilir miyim bu SSD benim bilgisayarıma olup olmuyacağını nasıl anlarım?

Kullanıyorum ve sıkıntısını görmedim ekstradan HDD al bir de işini görür.

Merhaba Hocam sizin SSD`nizden almaya karar verdim İncehesap'tan 730TL'ye fakat birçok sorunu olduğunu söylüyorlar fakat ben oyun yuklemek icin alıyorum çok bir sorun yaratirmi

Hocam yani sahte ürün vs gönderirler diye pek güvenemedim siz nereden aldınız?

Buradan aldım ve bir sıkıntı görmedim Kioxia'ya sıkıntı nedeniyle gönderdim (sahtemi diye kontrol ettirmek için) sıkıntısı yok dendi. (sahte olsalar bildirirler).

Bunu kullanıyorum yanlışlıkla 240 olanını atmışım.

O kadar çıkamam maalesef fakat 480GB 600TL bayağı uygun güvenlir midir?

480GB 600TL güvenilir midir?
Hiçbir sorunu yok ilk başta ben de öyle düşünmüştüm güvenemedim ama tamamen güvenimi kazanan bir marka oldu pny. Ne hız, ne ısı, ne performans açısından bir eksiklik yaşamadım; SSD'de yer çok varken de az varken de.

Her yerde 990TL 480GB Neden burada 600TL

Zaten onun fiyatları o düzeyde. Ben de 480 GB'ını 550 liraya almıştım aldığım zaman.

Her yerde 990TL 480GB Neden burada 600TL

Zaten onun fiyatları o düzeyde. Ben de 480 GB'ını 550 liraya almıştım aldığım zaman.

Edit: fiyatlara ne olmuş? daha bir iki ay önce baktığımda 480 gb 660 liraydı şu an 1200 lira.. özür dilerim..

Hiçbir sorunu yok ilk başta ben de öyle düşünmüştüm güvenemedim ama tamamen güvenimi kazanan bir marka oldu PNY. Ne hız, ne ısı, ne performans açısından bir eksiklik yaşamadım; SSD'de yer çok varken de az varken de.

Edit: Fiyatlara ne olmuş? Daha bir iki ay önce baktığımda 480 GB 660 liraydı şu an 1200 lira. Özür dilerim.

Hocam ben 600TL'ye Kioxia aldım gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı