100Mbps üzeri internet önerisi

Gecikme süreleri nasıl? Çoğu oyunun sunucusu yurt dışında olduğu için sıkıntı olmasını istemiyorum.
Hocam ping diğer arkadaşlarımkinden 3 4 daha düşük oluyor. İnternetin yavaşladığı bir an hatırladığım kadarıyla olmadı. İnternetin gittiği anlar tabikide oldu ama çalışma yapıldığı için oluyordu. Onun dışında sabit hızda internet aldım hem.

200/10'u kesin alabilirim değil mi? Bir de verdikleri modemin kalitesi nasıl?

Hocam hatta 10 değil 15 20 falan alacaksınız çünkü TT altyapısında geliştirme oldu.

Hocam ping diğer arkadaşlarımkinden 3 4 daha düşük oluyor. İnternetin yavaşladığı bir an hatırladığım kadarıyla olmadı. İnternetin gittiği anlar tabikide oldu ama çalışma yapıldığı için oluyordu. Onun dışında sabit hızda internet aldım hem.

Hocam hatta 10 değil 15 20 falan alacaksınız çünkü TT altyapısında geliştirme oldu.
Verdikleri modem hakkında ne deneyimleriniz oldu? Fiber kullanmadığım için eski bir modemim var ve şu anda modem alamam.

@itwo36 @Seyitbeyler Netspeed'ten internet hizmeti alacağım, kurulum ve modem ücreti yok diyor fakat altyapı yeni geldiği için evin içine kadar çekili bir hat yok. Onlar bu kurulum için para ister mi yoksa ücretsiz mi yapılır?
Benim altyapımı Türk Telekom ekipleri bina girişinden evime kadar çekti. Ekstra olarak bi 10-15 metre fazla bırakmalarını rica ettim kapı girişinden kendi odama çekebilmek için ve en ufak bir ücret almadan yaptılar.

TurkNet'i arayıp konuştum ve 100'den fazla veremeyeceklerini, altyapımın desteklemediğini söylediler o zaman yalan mı söylüyorlar kendi paketlerini satmak için? Öyleyse Netspeed'e geçerim.

TurkNet sadece kendi altyapısı olan GigaFiber altyapısında 100Mbps üstü hız veriyor. Türk Telekom GPON'da sadece 100Mbps'e kadar veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı