50-100MBPS ucuz internet önerisi

55superx

Megapat
Makaleler
2
Birkaç ay sonra sözleşme bitiyor. Şu an Superonline firmasından 90TL gibi yüksek bir fiyata 24Mbps hız alıyorum ve sözleşme bitince uygun fiyata 50 veya 100Mbps almak istiyorum. Tabi kopma, ping gibi sorunlar da olmasın istiyorum. Bütçe kullandığımız 90TL fiyatın biraz üstünde olabilir ama çok geçmesin lütfen.

Bu arada evde Türk Telekom fiber, Kablonet ve Superonline fiber altyapıları var. Herhangi bir ADSL ya da VDSL altyapı yok. Bu altyapıları kullanan firmalardan öneri yaparsanız iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet 90 liraya 100 Mbps akıllı sınırsız kullanıyorum. Modemi kendiniz alırsanız 90 liraya kullanabilirsiniz.

Yüz güldüren kampanya kullanıyorum.
Elimde boşta duran böyle bir modem var. Zamanında VDSL için almıştık ama Fiber için iş görür mü bilmiyorum.

Kablonet 90 liraya 100 Mbps akıllı sınırsız kullanıyorum. Modemi kendiniz alırsanız 90 liraya kullanabilirsiniz.

F/P inanılmaz.
Elimde boşta duran böyle bir modem var. Zamanında VDSL için almıştık ama Fiber için iş görür mü bilmiyorum.
İş görmez. Kablonet için sanırım Netmaster marka modem almanız gerekiyor. Kampanya kapsamında veriyor olabilirler. Araştırmak lazım.

B

Ben 70 tl veriyorum aynı KabloNet 100 Mbps sınırsız internetine nasıl oluyor anlamadım. :D

Vay arkadaş herkes kablonet 100 Mbps kullanıyor. Ben de onlardan biriyim. Gerçekten alacaksan kablonet 100 Mbps almalısın.
Aslında Superonline fazla ping attığı için ben de Kablonet düşünüyorum ama sabit 50 veya 100Mbps veren ucuz bir paketlerini bulamadım. En mantıklı paket akıllı sınırsız 100Mbps olan ama o da akşam 24Mbps oluyor.

Peki Vodafone nasıldır ?

DOCSIS 3.0 Modem lazım ama Netmaster ile kötü deneyim yaşayan çok kullanıcı gördüm(kendi verdikleri modem). Ben Motorola kullanıyorum.

@kharis Ben buna geçeli çok oluyor. Size yeni fiyat politikası uygulanmış olabilir.

@Ulunay Hızı iyi hoş da altyapıyı beğenmiyorum. Speedtest ile 9 ms görüyorum diğer Kablonet kullanıcılarınınki de öyle. Bir de internete yüklenince internet kesiliyor ama o benimle de alakalı olabilir.

Geri
Yukarı