10700 TL'ye RTX 3070 almak mantıklı mı?

Hayır. O fiyata sistem alın bence önceliğiniz oyunsa akıl kârı değil RTX 2060'lı sistem yeteceğini düşünüyorum.
Bırak da akıl karı olup olmamasına parayı veren karar versin. Adamın bütçesi var ki alıyor. Ayrıca 2060'ın herkes için yeterli olduğunu kim söyledi.
Merhabalar. Yakın zamanda önceliği oyun olan bir sistem toplamak istiyorum. Uzun zamandır takip ettiğim ve beklediğim ASUS TUF RTX 3070'i Amazon Japonya üzerinden 10700 TL'ye(vergi ve kargo dahil) buldum ve sipariş ettim. Sizce iyi bir tercih mi yaptım? Daha iyi önerileriniz var mıdır?
Garanti hariç iyi yapmışsınız denebilir. Sanki herkes konsol seviyor veya herkes sadece 3070'i mining ve iş amaçlı alıyor gibi konuşanları da takmayın. Toplam sistem fiyatı hazır sistemlerin yakın fiyata gelir büyük ihtimal ama en azından hazır sistemlerdeki parçalarla kısıtlı kalmamış olursun.

Bırak da akıl karı olup olmamasına parayı veren karar versin. Adamın bütçesi var ki alıyor. Ayrıca 2060'ın herkes için yeterli olduğunu kim söyledi.

Garanti hariç iyi yapmışsınız denebilir. Sanki herkes konsol seviyor veya herkes sadece 3070'i mining ve iş amaçlı alıyor gibi konuşanları da takmayın. Toplam sistem fiyatı hazır sistemlerin yakın fiyata gelir büyük ihtimal ama en azından hazır sistemlerdeki parçalarla kısıtlı kalmamış olursun.

Adam oyun için alacak ne oynayacağını nereden bileyim? Bana yeter mesela.

An itibari ile maddi olarak bazı kaygılardan ve artık hevesimin kalmadığını hissettiğimden dolayı RTX 3070 siparişimi iptal etmiş bulunmaktayım. Uzun süredir ekran kartı ve diğer bilgisayar parçası piyasasını takip etmekteydim ve bilgisayar alacak kadar bütçeyi henüz elde ettim. Bu süre zarfında da pek çok fırsat kaçırdım. En sonunda ise bugün; bilgisayar almaktan vazgeçmiş bulunuyorum. Yardımcı olan ve yanıt yazan herkese bir teşekkürü borç bilirim. Hepinize iyi günler dilerim.

An itibari ile maddi olarak bazı kaygılardan ve artık hevesimin kalmadığını hissettiğimden dolayı RTX 3070 siparişimi iptal etmiş bulunmaktayım. Uzun süredir ekran kartı ve diğer bilgisayar parçası piyasasını takip etmekteydim ve bilgisayar alacak kadar bütçeyi henüz elde ettim. Bu süre zarfında da pek çok fırsat kaçırdım. En sonunda ise bugün; bilgisayar almaktan vazgeçmiş bulunuyorum. Yardımcı olan ve yanıt yazan herkese bir teşekkürü borç bilirim. Hepinize iyi günler dilerim.
Al bir Xbox series s 2. El garantili 3000 liraya bir de gamepass çak oyna istediğin oyunu dostum 20-30 bine sistem dizmek için ya çok zengin olmak lazım ya da deli

Çok iyi yapmışsınız. Ben de sipariş vermiştim Amazon Japonya’dan ama hesabımı dondurdular. Sistem için gerekli bileşenler elinizde yoksa önümüzdeki lanetli kara muhteşem cuma kampanyalarından eksikler toplanabilir.
Sistem toplayacaksanız, hazır sistemler neredeyse o paraya denk geliyor. Sadece ekran kartını o paraya almakla yanlış yapmışsınız.
İçinde Asus tuf rtx 3070 olan ve de fiyatı 10.700 TL civarı bir sistem varsa link verebilir misiniz? İki üç tane sipariş vereyim hemen. Bu kartın dahil olduğu sistemin içine piyasada çöp tabir edilen parçaları ekleyerek 20 bin TL ve üzeri fiyata geçirmece mevsimindeyiz hatırlatayım dedim :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı