11:11 İndirimleri - Fırsat Ürünleri

Kuponu almak için tıkladığında 5 haneli(harf ve rakam karışık) bir kod(doğrulama kodu) istiyor. Hızlı girersen alırsın.
Aklıma son bir soru daha takıldı. Bu kuponları 1 ürün üzerinde mi kullanmak zorundayız? Mesela diyelim 77 TL lik kupon aldım ve bunun karşılığında 700 TL üstü bir harcama yapmam gerekiyor. 650 TL ye bir şey aldım diyelim yanına da 50 TL lik bir şey daha aldım diyelim. O zaman kuponları yine de kullana biliyor muyuz?

Psu benim için yeterli ryzen 5 1600 ve rx 590 ile kullanıcam kulaklıkta sorun değil, peki fiyatı uygunmu diğer sitelerde hep 650 küsür
Şu anki fiyatlarda uygun.
Aklıma son bir soru daha takıldı. Bu kuponları 1 ürün üzerinde mi kullanmak zorundayız? Mesela diyelim 77 TL lik kupon aldım ve bunun karşılığında 700 TL üstü bir harcama yapmam gerekiyor. 650 TL ye bir şey aldım diyelim yanına da 50 TL lik bir şey daha aldım diyelim. O zaman kuponları yine de kullana biliyor muyuz?
Bildiğim kadarıyla ürüne değil sepete yapıyor indirimi. "... üzeri alışverişlerde" diyor zaten. Birkaç ürün olsa da sıkıntı çıkmaz.

Arkadaşlar 1500 TL ye kadar VA ya da IPS 144 hz 1 ms monitör bulan varsa paylaşırsa çok mutlu olurum.

Bu monitörü inceleyebilirsiniz. ACER VG240YP.

Buyurun bu da AOC 24G2U ile karşılaştırması.

Şu an onu kullanıyorum. 1 hafta falan oldu alalı. Okuduğum şehre döndüğüm için çok kullanamadım ama kablolama ve genişlik açısından güzel bence.
Çok soru sordum kusura bakmayın şuan almayı düşünüyorum da, bende b450m s2h var onunda 1 tane rgb fan yeri var 4 tane fanı nasıl bağlıya bilirim acaba

Çok soru sordum kusura bakmayın şuan almayı düşünüyorum da, bende b450m s2h var onunda 1 tane rgb fan yeri var 4 tane fanı nasıl bağlıya bilirim acaba
RGB için tek çıkış var galiba onu anakarta bağlıyorsun(Prime B450M-K kullanıyorum RGB girişi yok bu anakartta). Fanlar için büyük ihtimalle fan çoğaltıcı gerekecek(1 egzoz fan var, 3 tane de önde, toplam 4 giriş gerekiyor).
Ben bu ürünü aldım(indirimde şu an) ama daha gelmedi(gelse de farklı şehirdeyim).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı