11-12 bin TL'ye kadar telefon önersi

Ben biraz araştırmıştım. Şu an da benim aklıma yatan.

En yeni ürünlerden biri, yakın zamanda satışa çıkacak.

Aşağıda ki siteden kıyaslama da yapabilirsiniz.

Evet 9000-12000TL arasında alınabilecek en kötü telefonlardan biri Mi 11T Pro.

iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13 mini, iPhone 13, S21, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 9, S21+ gibi onlarca alternatif varken tercih sırasında sonlarda Mi 11T Pro.

iPhone istemiyorsanız Android tarafında en iyi cihazlar bu bütçede OnePlus 9, S21+ ve S21.

Evet 9000-12000TL arasında alınabilecek en kötü telefonlardan biri Mi 11T Pro.

iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13 mini, iPhone 13, S21, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 9, S21+ gibi onlarca alternatif varken tercih sırasında sonlarda Mi 11T Pro.

iPhone istemiyorsanız Android tarafında en iyi cihazlar bu bütçede OnePlus 9, S21+ ve S21.
O kadar gömdüğün kadar ne fark var çözemedim. OnePlus ı hiç incelemedim hakkını yemek istemem ama 11T Pro da, çok berbat değil ya 😳

Dosya Ekleri

• karşılaştırma.png
    karşılaştırma.png
    175,6 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar bazi kişiler çok alınmış, kimse şu telefon berbat demiyor bu fiyata alınmaz diyor. 4000TL gibi bir bütçede ben iPhone mantıklı bulmam ama böyle yüksek bütçelerde ya iPhone alınır ya da amiral Samsunglar. Bazı OnePlus modelleri de dahil.

Arkadaşlar bazi kişiler çok alınmış, kimse şu telefon berbat demiyor bu fiyata alınmaz diyor. 4000TL gibi bir bütçede ben iPhone mantıklı bulmam ama böyle yüksek bütçelerde ya iPhone alınır ya da amiral Samsunglar. Bazı OnePlus modelleri de dahil.
Alınacak bir şey gerçekten yok, katılıyorum. Bazı kişiler ne yaparsan yap ios dan şaşmıyor, bazısı da android den. Herkes tavsiyesini veriyor, tercih yine alıcının. Şahsen ben bu konudan tecrübe alıyorum, OnePlus hiç bakmadığım bir üründü, şimdi göz ardı etmem incelerim. En ufak bir bilgi bile, bilgi dağarcığımızı genişletiyor, bu forumu o yüzden çok sevdim. Kızmadan, sinirlenmeden bilgi paylaşımı yapalım☺️
Yazılım ve kamera olarak kat kat daha iyi cihazlar hocam hepsi.

Hele iPhone cihazlar ekran hariç her alanda geçiyor 11t Pro modelini.

iPhone ve Samsung'a bir şey demiyorum. OnePlus dikkatimi çekti. Onu bir inceleyeceğim.

Evet 9000-12000TL arasında alınabilecek en kötü telefonlardan biri mi 11t Pro.

iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13 mini, iPhone 13, S21, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 9, S21+ gibi onlarca alternatif varken tercih sırasında sonlarda mi 11t Pro.

iPhone istemiyorsanız Android tarafında en iyi cihazlar bu bütçede OnePlus 9, S21+ ve s21.

S21 modelini de elemek lazım. O paraya yakışmayan plastik arka kapağı ve işlemcisi var.

2-3 test açıp baksaydın IPhone'un 3GB'lık modellerinin bile 8 GB'lık mileri tokatladığını görürdün.
Buradaki herkes hayret verici :) Abicim sen 2 videoda gördüğün uygulamayı hızlı açma olayına göre karar ver. Sen öyle yap.
Evet 9000-12000TL arasında alınabilecek en kötü telefonlardan biri mi 11t Pro.

iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13 mini, iPhone 13, S21, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 9, S21+ gibi onlarca alternatif varken tercih sırasında sonlarda mi 11t Pro.

iPhone istemiyorsanız Android tarafında en iyi cihazlar bu bütçede OnePlus 9, S21+ ve s21.

Mi 11 ya da Mi 11T Pro'dan iPhone 11'i üstün tutuyor şakacı seni.
Yazılım ve kamera olarak kat kat daha iyi cihazlar hocam hepsi.

Hele iPhone cihazlar ekran hariç her alanda geçiyor 11t Pro modelini.

Arkadaş, millete sürekli yanlış bilgiler verip durma! Yazılım hariç iPhone cihazların bir üstünlüğü yok diğer cihazlardan. Model belirtmemişsin. iPhone'da saçma bir mesaj yazmışsın hoş değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllarca Galaxy Note 4'ünden tutun da Mi 6'sına kadar çeşitli Android telefon kullandıktan sonra gözümü karartıp geçen hafta Iphone 13 aldım. Yazılımın stabilitesi ve kameranın tam böyle sosyal medya için harika çekim yapması gerçekten bambaşka bir şeymiş.
Kardeşime de bendne bir ay önce Iphone SE (2020) aldık. 2 yıllık telefon olmasına rağmen o da harika.

Geri
Yukarı