11.700 liraya S21 Ultra almak

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 3,5 senedir Note 8 kullanıyorum. Samsung sitesi üzerinden değişim kampanyasına baktım. Note 8 modeline 4300 lira fiyat veriyorlar. Haliyle S21 Ultra 11.700 liraya denk geliyor. Sizce almak mantıklı mı?

Merhaba. 3,5 senedir Note 8 kullanıyorum. Samsung sitesi üzerinden değişim kampanyasına baktım. Note 8 modeline 4300 lira fiyat veriyorlar. Haliyle S21 Ultra 11.700 liraya denk geliyor. Sizce almak mantıklı mı?

Hocam tabii ki de mantıklı?
Yani eğer ki 11.700 TL sizi zorlamayacaksa mantıklı ama 11.700 sizi zorlarsa daha düşük bir telefon alabilirsiniz 3000 tldeki telefonlar bile sizi üzmez (3000 TL'lik telefonlar S21 Ultra'nın çeyreği bile etmese bile üzmez sizi)

Mantıklı tabii ki.
Almanızı öneririm.
Benim yapacağım şey: Ben satın alıp daha sonra 1.000 TL altına satıp(10.000TL ye)3.000 TL'ye de telefon alıp kalan paramla yatırım yapardım.

Iphone 12 öneririm, S21'in fiyatı bir kaç aya düşer, klasik Samsung politaksı. Alacaksanız bekleyin derim.

iPhone 12 öneririm, S21'in fiyatı birkaç aya düşer, klasik Samsung politaksı. Alacaksanız bekleyin derim.

Hocam o düşerse yeni modeller çıktığı için ve artık az çok eskidiği için ucuzlayacak?
11k bir telefona vermem, zengin olsam belki.

Hocam biz pek anlamayız maalesef :D bize 11k dev gibi gelir ama kimi için çok küçük bir miktar gelir.

Hocam o düşerse yeni modeller çıktığı için ve artık az çok eskidiği için ucuzlayacak?

Hocam biz pek anlamayız maalesef :D bize 11k dev gibi gelir ama kimi için çok küçük bir miktar gelir.
Bu fiyatta Iphone öneriyorum o yüzden , 10K para verip aldığın cihazı seneye satmak istersen 6k'ya satma diye. Olayın yeni modellerle alakası olsada Samsung'un politikasında, telefonu yüksek fiyattan çıkar kar yap, satışlar azaldımı büyük bir indirimmiş gibi kendi fiyatına çek olayı var.

Hocam tabii ki de mantıklı?
Yani eğer ki 11.700 TL sizi zorlamayacaksa mantıklı ama 11.700 sizi zorlarsa daha düşük bir telefon alabilirsiniz 3000 tldeki telefonlar bile sizi üzmez (3000 TL'lik telefonlar S21 Ultra'nın çeyreği bile etmese bile üzmez sizi)
Ben telefonu çok yoran birisiyim. O fiyatlarda da güzel telefonlar var fakat sizin de dediğiniz gibi S21 Ultra'nın çeyreği etmiyor maalesef.
Bu fiyatta iPhone öneriyorum o yüzden, 10K para verip aldığın cihazı seneye satmak istersen 6K'ya satma diye. Olayın yeni modellerle alakası olsa da Samsung'un politikasında, telefonu yüksek fiyattan çıkar kar yap, satışlar azaldımı büyük bir indirimmiş gibi kendi fiyatına çek olayı var.

Normalde o fiyatlar iPhone daha mantıklı ama ailemde Samsung taraftarı biraz. S21 Ultra'nın fiyatı düşerse Note 8'e verilen fiyat da düşecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı