11 aylık spora göre genetik nasıl?

dostum galiba bicepslere odaklanman lazım ben 13 yaşındayım ve genetiğim iyi,istersen konuma göz at orda biceps var Hummer çalışabilirsin işe yarar,ben sadece 1 ay gitmiştim ve 1 ayda o bicepsi yaptım 😃
1 Ayda mı? Dostum benim kolun o fotoğraftaki netliği çok kötü @ZesuN hocam yazmış zaten. Sen bide şunu incele ;)
15f05038-93bb-41bd-b1dc-c7f0bda22eb4.jpg

dostum galiba bicepslere odaklanman lazım ben 13 yaşındayım ve genetiğim iyi,istersen konuma göz at orda biceps var Hummer çalışabilirsin işe yarar,ben sadece 1 ay gitmiştim ve 1 ayda o bicepsi yaptım 😃
1 Ayda mı? Dostum benim kolun o fotoğraftaki netliği çok kötü @ZesuN hocam yazmış zaten. Sen bide şunu incele ;)Eki Görüntüle 2204729
1 Ayda bicepsin b'sini yapamazsın.Hocam bu fotoğrafta gayet güzel çıkmış gelişiminiz de gayet yerinde duruyor.İnternette sağda solda 5 ayda şöyle oldum 6 ayda 40cm kol diyenlere takmayın yok öyle bir mevzu.Öyle şey olsaydı herkes birkaç ay salona gidip mutant fizik yapsın o zaman millet neden yıllarca yapıyor bu sporu?

A
1 Ayda bicepsin b'sini yapamazsın.Hocam bu fotoğrafta gayet güzel çıkmış gelişiminiz de gayet yerinde duruyor.İnternette sağda solda 5 ayda şöyle oldum 6 ayda 40cm kol diyenlere takmayın yok öyle bir mevzu.Öyle şey olsaydı herkes birkaç ay salona gidip mutant fizik yapsın o zaman millet neden yıllarca yapıyor bu sporu?
Aynen dediğiniz gibi hocam. Katılıyorum

Göğsünün ortası boş ama daha küçüksün dolar orası büyüdükçe zaten estetik duruyor,bicepsin kötü bağlanmış ama brachialis ve radiolis iyi gibi, triceps medial head güzel gibi long head e bişey diyemicem odaklan biraz büyüsün büyük ihtimal triceps i yanlış çalışıyosun,latların uzun bağlanmış bu güzel omuzunda hoş duruyor ama arka omuza fokuslan hoş durmuyor bayağı geride kalmış.

genel olarak vücut hatların ortalama bulk döneminde nasıl büyüyorsun fazla yağlanıyomusun bunlar genetik faktör bilmediğimdem yorum yapamıcam o kısma.

Yeni konular

Geri
Yukarı