11. sınıfa geçince ne yapmak gerekiyor?

Dostum burada soruyu sorarken genelde bu kitap ile ilgili çalışanların ne kdar net artışı gözlemlediğine dair bilgi almaktı. Ama haklısın yapacağım net diğer etkenlere de bağlı.
Ben 9.sınıfın başında ortaokul da hiç ders çalışmadığım için temelim çok kötüydü, LGS'ye bile girmemiştim. Ben 9.sınıfın başında çözdüm faydası oldu ama kesinlikle mutlaka konuları bitirdikten sonra belli bir süre sonra çözdüğün sorulara göz gezdir benim en büyük pişmanlığım buydu.

Kardeşim akşam sana bir rehber yazısı yazayım. Sana taktikler vb. veririm. Mobildeyim şu an. Moderatör arkadaşlar gereksiz mesaj vermezse sevinirim.
sabırsızlıkla bekliyorum.
Ben 9.sınıfın başında ortaokul da hiç ders çalışmadığım için temelim çok kötüydü, LGS'ye bile girmemiştim. Ben 9.sınıfın başında çözdüm faydası oldu ama kesinlikle mutlaka konuları bitirdikten sonra belli bir süre sonra çözdüğün sorulara göz gezdir benim en büyük pişmanlığım buydu.

Teşekkür ederim. Pazartesi günü bu kitapların (4 kitap) serisini sipariş edeceğim. Konuları bitirdikten sonra tekrar yapacağım, kitapların serisi bittiğinde artık daha üst seviyelerde (üniversite için) kitaplar alıp onları çözeceğim. Şu anlık planlarım bu şekilde.

Son düzenleme:
Daha detaylı bir şey söylemeyeceğim ama en kötü durumda yeter ki 11. sınıfın konularına iyi hakim ol. 11. sınıf hepsinden önemli bana göre.
11.sınıf kilit nokta.

Teşekkürler. Evet bende bu yılın öneminin farkındayım.

Kardeşim akşam sana bir rehber yazısı yazayım. Sana taktikler vb. veririm. Mobildeyim şu an. Moderatör arkadaşlar gereksiz mesaj vermezse sevinirim.

Kanka unuttun galiba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka unuttun galiba?

Unutmuşum kusura bakmayın. Kardeşim sana önerim: Önce konuların en temelini öğren. Mesela EBOB, EKOK bilgin yoksa direkt temelden başla.

Tüm konuların en temelinden başla "bu ne" deme. 9. sınıfı hallettikten sonra: 9. sınıfı tekrar ederek 10. sınıf konularına çalışmaya başla. Sonra ise bir dahaki yaz mevsiminde 9. ve 10. sınıf için denemeler çöz. İstediğin sonucu aldığında ve kendini hazır hissettiğinde, 11. sınıfa başla.

Sonrası Allah kerimdir :).

Unutmuşum kusura bakmayın. Kardeşim sana önerim: Önce konuların en temelini öğren. Mesela ebob, ekok bilgin yoksa direkt temelden başla.

Tüm konuların en temelinden başla "bu ne" deme. 9. sınıfı hallettikten sonra: 9. sınıfı tekrar ederek 10. sınıf konularına çalışmaya başla. Sonra ise bir dahaki yaz mevsiminde 9. ve 10. sınıf için denemeler çöz. İstediğin sonucu aldığında ve kendini hazır hissettiğinde, 11. sınıfa başla.

Sonrası Allah kerimdir :).

Eyvallah üstat, estağfurullah.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı