11000 TL sistem toplama

Bütçe
11000
Bu arada anakart almadım fark etmişsinizdir ne önerirsiniz?
İndirimde olan modelin üstünde RGB için yer yok. Kasanız RGB olduğu için indirimde olan modelin M PRO halini öneririm. İndirimde olan modeli alırsanız fanlar çalışır ama renklerini kontrol edemezsiniz.

İndirimde olan modelin üstünde RGB için yer yok. Kasanız RGB olduğu için indirimde olan modelin m Pro halini öneririm. İndirimde olan modeli alırsanız fanlar çalışır ama renklerini kontrol edemezsiniz.

Tamam onu da sipariş vereyim mi şu an?
İndirimde olan modelin üstünde RGB için yer yok. Kasanız RGB olduğu için indirimde olan modelin m Pro halini öneririm. İndirimde olan modeli alırsanız fanlar çalışır ama renklerini kontrol edemezsiniz.

Bu arada bu modelde sanırım 2 tane RAM girişi var?

Bu arada bu modelde sanırım 2 tane RAM girişi var.
300 TL daha fazla olarak 2 adet M2 desteği ve 4 adet RAM girişi var. Bunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca soğutması daha iyi. Ben o anakartı 700 TL civarı bütçeler için önermiştim.

Son düzenleme:
300 TL daha fazla olarak 2 adet M.2 desteği ve 4 adet RAM girişi var. Bunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca soğutması daha iyi. Ben o anakartı 700 TL civarı bütçeler için önermiştim.

Bununla RGB'leri kontrol edebilir miyim?

300 TL daha fazla olarak 2 adet M2 desteği ve 4 adet RAM girişi var. Bunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca soğutması daha iyi. Ben o anakartı 700 TL civarı bütçeler için önermiştim.

Hocam seni biraz uğraştırdım ama çok güzel bir sonuç çıkacak şu özellikleri olan bir anakart önerir misin?
İ5 100400f uyumlu.
4 Ram slotu olan.
RGB kontrol edebileceğim.
Hız aşırtma yapabileceğim.
DP girişi olan.
[Bunda özelliklerine baktım yok gözüktü de]

Mesela bu sizce nasıl

Benim anakartta istediğiniz özellikler var ama işlemciniz K serisi olmadığı için hız aşırtma yapamazsınız. Ayrıca işlemci F yani dahili grafik birimi olmadığı için anakart üzerinde görüntü alamazsınız. Z serisi anakart almanız size pek bir fayda sağlamayacaktır.

Geri
Yukarı