11000 TL sistem toplama

Bütçe
11000
Benim anakartta istediğiniz özellikler var ama işlemciniz k serisi olmadığı için hız aşırtma yapamazsınız. Ayrıca işlemci F yani dahili grafik birimi olmadığı için anakart üzerinde görüntü alamazsınız. Z serisi anakart almanız size pek bir fayda sağlamayacaktır.

Tamamdır bunuda sipariş vereceğim Trendyol'dan.
Benim anakartta istediğiniz özellikler var ama işlemciniz K serisi olmadığı için hız aşırtma yapamazsınız. Ayrıca işlemci F yani dahili grafik birimi olmadığı için anakart üzerinde görüntü alamazsınız. Z serisi anakart almanız size pek bir fayda sağlamayacaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    383,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Eğer biraz daha bütçeniz varsa ekran kartını 2. olanı seçebilirsiniz. Diğer türlü ekran kartı stokları için beklemelisiniz.

Bu sistem 16k ya kadar çıkmış eski fiyatına düşer mi acaba?

Bu sistem 16k ya kadar çıkmış eski fiyatına düşer mi acaba?

Müşteri hizmetlerine sordum stoklar bitmiş ben aynı sistemi topladım dün daha ucuza geliyor üstlerden bakabilirsin anakart eksik sadece onu da seçtim dün.
Anakartın girişleriyle sizin işiniz yok. İşlemciden görüntü alamazsınız. Ekran kartının portları önemli.

Hocam bu anakart alınır mı daha almadım anakart ı kargolar gelince MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum orada birkaç şeye daha bakacağım.

Son düzenleme:
Hocam bu anakart alınır mı?
Bu anakart hakkında bilgim yok. Kullanan hiç görmedim. Mağazaya sistemi montaj yaptırmak için mi götüreceksiniz? Montaj yapmak kolay. Kendiniz yapabilirsiniz. Söylediğiniz yerde benim önerdiğim anakart var ama 160 TL daha pahalı.

Bu anakart hakkında bilgim yok. Kullanan hiç görmedim. Mağazaya sistemi montaj yaptırmak için mi götüreceksiniz? Montaj yapmak kolay. Kendiniz yapabilirsiniz. Söylediğiniz yerde benim önerdiğim anakart var ama 160 TL daha pahalı.

Montajı kendim yapamam zaten tanıdığım güvendiğim bir bilgisayarcı var ona götüreceğim + olarak ekran kartını sonra alacağım için benim eski PSU'su patlayan bilgisayarımdaki parçaları götüreceğim çalışır mı diye SSD HDD var bir de RX550 4 GB'lık onu takacağım idare edeceğim.

Mağazaya neden gideceğim ise ekipmanlara bakacağım biraz bir de dediğiniz anakart İncehesap'ta yok oradan alacağım.
Bir de bilgisayarcıya Windows yükletmek için gideceğim.

Özellikleri aynı mı?
Çok ufak farklar dışında aynı. Bence 1100 TL'nin üstüne çıkıyorsanız ileride yükseltmeye uygun olması için Z490 bakabilirsiniz.

Çok ufak farklar dışında aynı. Bence 1100 TL'nin üstüne çıkıyorsanız ileride yükseltmeye uygun olması için Z490 bakabilirsiniz.

İleride yükseltmeye uygun olsun istiyorum zaten kardeşimde kullanacak.

Hocam bu biraz pahalı geldi açıkçası diğer anakart ı yükseltebilir miyim ileride?

Yeni konular

Geri
Yukarı