12-13.000 TL 17.3" Gaming laptop önerisi

Bütçe
12-13.000 TL - 1700 Dolar(vergi falan hepsi dahil)
ROG'da kamera bulunmaması büyük bir eksi bence, ancak kameraya ihtiyacın da olmayabilir. İki üründe kafa kafaya denebilir, senin karar vermen gerek. ASUS'un teknik servisinin rezalet olduğunu duymuştum ama.

Hocam yıllardır ASUS kullanıyorum hiçbir şey yoktu serviste.

ROG'da kamera bulunmaması büyük bir eksi bence, ancak kameraya ihtiyacın da olmayabilir. İki üründe kafa kafaya denebilir, senin karar vermen gerek. ASUS'un teknik servisinin rezalet olduğunu duymuştum ama.
Aynen hocam kamera olayı Rog için beni üzmüştü. Abimin bilgisayar mühendisi bir arkadaşı var onla ufak bir kritik yaptıktan sonra bizimkileri arayayım o zaman.
Kasa kalitesi olarak kafa kafaya sayılırlar değil mi @Dark Lord of the Sith hocam? İlerde keşke demek istemiyorum da.
RTX 2070 6 yılı çıkarabilir mi? Ve son olarak bu fiyat bandı ve istekler doğrultusunda bu iki model dışında alternatif yok gibi, doğru muyum?

Aynen hocam kamera olayı ROG için beni üzmüştü. Abimin bilgisayar mühendisi bir arkadaşı var onla ufak bir kritik yaptıktan sonra bizimkileri arayayım o zaman.
Kasa kalitesi olarak kafa kafaya sayılırlar değil mi @Dark Lord of the Sith hocam? İleride keşke demek istemiyorum da.
RTX 2070 6 yılı çıkarabilir mi? Ve son olarak bu fiyat bandı ve istekler doğrultusunda bu iki model dışında alternatif yok gibi, doğru muyum?

Hocam teknoloji hızlı ilerliyor hiçbir laptop 6 yıl götürmez en baba 4 yıl gider o yüzden çok takılmayın.

Aynen hocam kamera olayı Rog için beni üzmüştü. Abimin bilgisayar mühendisi bir arkadaşı var onla ufak bir kritik yaptıktan sonra bizimkileri arayayım o zaman.
Kasa kalitesi olarak kafa kafaya sayılırlar değil mi @Dark Lord of the Sith hocam? İlerde keşke demek istemiyorum da.
Hocam ROG'un kasasını ellemedim daha önce, ancak GL'nin kasası gayet iyiydi. Vatan tarzı bir yere gidip iki ürünede dokunmanızı tavsiye ederim. RAM konusu için newegg müşteri hizmetlerine sorun, onlar biliyordur 2x8 veya 1x16 olduğunu. 17.3 inç alternatif yok pek, tam araştırmadığım için bilemiyorum.
6 yıl son ayarlarda oynamanız zor, ancak ayar düşürerek götürür diye tahmin ediyorum.
Hocam bunun bir sorunu var mı?

@Dark Lord of the Sith
Isındığını duymuştum, pek emin değilim ancak.

Geri
Yukarı