12-13.000 TL 17.3" Gaming laptop önerisi

Bütçe
12-13.000 TL - 1700 Dolar(vergi falan hepsi dahil)
Hocam ROG'un kasasını ellemedim daha önce, ancak Gl'nin kasası gayet iyiydi. Vatan tarzı bir yere gidip iki ürünede dokunmanızı tavsiye ederim. RAM konusu için Newegg müşteri hizmetlerine sorun, onlar biliyordur 2x8 veya 1x16 olduğunu. 17.3 inç alternatif yok pek, tam araştırmadığım için bilemiyorum.
6 yıl son ayarlarda oynamanız zor, ancak ayar düşürerek götürür diye tahmin ediyorum.

Isındığını duymuştum, pek emin değilim ancak.

Hocam attığınız videoyu izledim 2x8 RAM vardı.

Hocam attığınız videoyu izledim 2x8 RAM vardı.
Hocam ben daha izleyemedim de SSD/HDD slotları hakkında bilgi var mıydı? Ve genel olarak sıcaklık değerleri nasıldı?
Hocam ROG'un kasasını ellemedim daha önce, ancak GL'nin kasası gayet iyiydi. Vatan tarzı bir yere gidip iki ürünede dokunmanızı tavsiye ederim. RAM konusu için newegg müşteri hizmetlerine sorun, onlar biliyordur 2x8 veya 1x16 olduğunu.
Yarın Antalya'da Vatan'da varsa risk alıp kontrol edeyim o zaman. Hocam Newegg'de bilmiyor ki 😁 Soruyorum biz teknik ekip değiliz dediler SSD/HDD slotları ve Ram hakkında iki farklı kişi.
Inside ASUS ROG Strix G17 G712 – disassembly and upgrade options bu site 3 adet m.2 var demiş de emin olamadım.

Hocam Asus Rog'da malzeme kalitesi konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bende şuan Asus Rog Strix g15 var ve malzemesi cidden çok kaliteli ve dokusu çok güzel. Bende eskiden Acer Nitro 5 vardı ve ondan buna geçince sınıf atlamış gibi hissetim.

Hocam ben günceli takip etmek için söyledim yoksa benim de elimde 8 yıllık laptopum var 😁😁
Düzenleme: Gamegaraja neden bakmadınız?
Hocam ne varsa eskilerde var sözü çok doğru galiba. Bu ihtiyar 3-5 kere düşmüştür, ekrandaki siyah bölgeler dışında sıkıntı yok sayılır.
Hocam Asus Rog'da malzeme kalitesi konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bende şuan Asus Rog Strix g15 var ve malzemesi cidden çok kaliteli ve dokusu çok güzel. Bende eskiden Acer Nitro 5 vardı ve ondan buna geçince sınıf atlamış gibi hissetim.
Sıcaklık değerleri nasıl hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı