12.500 TL'ye Monster Tulpar T7 v20.3 alınır mı?

Bütçe
13000
Elektronik mühendisliği okuyorum, en azından 5 yıl rahat bir şekilde kullanabileyim istiyorum.
Bu iki üründe üzmez sizi hocam, yurt dışından alma şansınız varsa bunu öneririm.

Elektronik mühendisliğinde render tarzı bir durum yok diye biliyorum, var mı? Amacınız not almak ve oyun oynamak değil mi?

Dostum biliyorum konudan alakasız konuşacağım ama forumda pek aktif değilim o yüzden şimdiden yazıyorum, HP Omen alma. Isınma sorunu var. Bilgisayar işlemcisini soğutamıyor. En düşük grafikte Team Fortress 2 oynuyorum aldığım ısı 80-90 derece arası. Eğer birisi al derse söyleyeyim dedim şimdiden kusura bakma. Ha bir de depolama olarak 500 GB SSD yerine 256 SSD ye 1 Terabayt HDD almanı tavsiye ederim. Ben de almadan önce 500 lük yeter diye düşünüyordum, yetmiyormuş..

Bu iki üründe üzmez sizi hocam, yurt dışından alma şansınız varsa bunu öneririm.

elektronik mühendisliğinde render tarzı bir durum yok diye biliyorum, var mı? Amacınız not almak ve oyun oynamak değil mi?

RX 5600M 2060 ile yakın bir ekran kartı diye biliyorum. Aynı fiyata kasa kalitesi farkı için performanstan ödün vermek mantıklı olur mu? Asıl amacım oyun oynamak olacaktır diyebiliriz.
Dostum biliyorum konudan alakasız konuşacağım ama forumda pek aktif değilim o yüzden şimdiden yazıyorum, HP Omen alma. Isınma sorunu var. Bilgisayar işlemcisini soğutamıyor. En düşük grafikte Team Fortress 2 oynuyorum aldığım ısı 80-90 derece arası. Eğer birisi al derse söyleyeyim dedim şimdiden kusura bakma. Ha bir de depolama olarak 500 GB SSD yerine 256 SSD'ye 1 terabayt HDD almanı tavsiye ederim. Ben de almadan önce 500'lük yeter diye düşünüyordum, yetmiyormuş.

Şahsen ben de laptopu alırken ekstra depolama almayı düşünüyorum.

RX 5600M 2060 ile yakın bir ekran kartı diye biliyorum. Aynı fiyata kasa kalitesi farkı için performanstan ödün vermek mantıklı olur mu? Asıl amacım oyun oynamak olacaktır diyebiliriz.
Hocam o sizin vereceğiniz bir karar, size önerim iki ürünü de inceleyin. İstanbul'da yaşıyorsanız Monster'ın mağazasından inceleyebiliyorsunuz, Alpha için GP serisi bir kasa incelemeniz yeterli olur.

Geri
Yukarı