12 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
12.000

Ekolayzer

Decapat
Daha fazla  
12K bütçem var o da Max yani, sıfır alırsam taksitle 1K Max 1,250 ödeme şeklinde bir telefon düşünüyorum Turkcell faturama ek veya hepside alışveris kredisi diye bise var ondan. Veya veya ikinci el 5kya IP 7 ya da 8 almayı düşünüyorum sizce ikinci el mi almalıyım yoksa önerdiginiz telefonlardan birisini mi sağ ol sağ ol :D

Kamerası performansı vs güzel olsa yeter. Evet S20FE baktımda tasarımı bir tık kötü ve eski bir ürün ama s serisi oldugu için arada düşünmüyorum degil. Note 12 Pro baktım o nasıl sizce güzel gibi.
Bu bütçede Xiaomi tarafına bulaşmamalısınız.

Eski olsa da hala iş görür derecede iyi bir cihaz. A54 bakabilirsiniz. Yeni bir model. Zorlamak istemem dersen A34 de olur ama kamerası S20 FE kadar iyi değil.

Kamerası performansı vs güzel olsa yeter. Evet S20FE baktımda tasarımı bir tık kötü ve eski bir ürün ama s serisi oldugu için arada düşünmüyorum degil. Note 12 Pro baktım o nasıl sizce güzel gibi.
Redmi note 12 pro gereksiz. SD732G resmen kazık gibi fiyat.

S20 FE çok güzeldir hocam. 2 senedir sıfır performans kaybı dibine kadar kullanıyorum telefonu. Snapdrogan işlemci olduğuna dikkat edin ama.

Bu da kamera kalitesi. Detaylara dikkat...

2023-06-14 19.43.10.jpg

Son düzenleme:
12K bütçem var o da Max yani, sıfır alırsam taksitle 1K Max 1,250 ödeme şeklinde bir telefon düşünüyorum Turkcell faturama ek veya hepside alışveris kredisi diye bise var ondan. Veya veya ikinci el 5kya IP 7 ya da 8 almayı düşünüyorum sizce ikinci el mi almalıyım yoksa önerdiginiz telefonlardan birisini mi sağ ol sağ ol :D

S20 FE almanı tavsiye ederim.

Honor 70 HB'de 11k'ya düşmüş, değerlendirilebilir. İkinci el iPhone seçeneklerini ele bence. S20 FE iyidir. Realme gt2 de düşünebilirsin.

Honor 70 HB'de 11K'ya düşmüş, değerlendirilebilir. İkinci el iPhone seçeneklerini ele bence. S20 FE iyidir. Realme GT2 de düşünebilirsin.

Realme GT2 nasıl sence? Isınma sorunu var mı? S20FE bataryası kötü dendiği için bir de eski olduğu için pek alasım gelmedi.
Sence hangisi: Honor 70/s20fe/realmegt2/a54/birde Xiaomi telefonlar falan alınmalı bu bütçelerde? POCO X5 Pro falan alınmalı mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı