12. sınıfta açığa geçilir mi?

@Kastanbolu, kendi emeğini artık geçtim. Artık sınıf geçme olayında bir şey yok yani sınıf geçmeyi marifet sanmayın. O konular YKS sınavında zaten çıkacak, üniversite okumak isteyen bir birey o konuları zaten yapmalı.

@Kastanbolu, kendi emeğini artık geçtim. Artık sınıf geçme olayında bir şey yok yani sınıf geçmeyi marifet sanmayın. O konular YKS sınavında zaten çıkacak, üniversite okumak isteyen bir birey o konuları zaten yapmalı.

Her okul öyle değil, bu kadar insan boşa mı kalmış sınıfta bir şey yoksa? Nerede görülmüş böyle bir sınav yapılıp sınıf atlandığı dünyada? Afrika'da bile yoktur :D

Eğitim sistemi çöp diye böyle bir şey kesinlikle doğru değil. Üniversiteye gitmeyenler için çok çerez bir durum. Bazılarının da üniversiteye gideceklerinden değil zaten, çoğu zaten ehliyet vesaire almak için okuyor.

@Kastanbolu, kardeşim artık lisenin bir önemi yok. Kaldı ki Türkiye'de yaşıyoruz, düzgün işleyen bir şey bulmak ne yazık ki zor. Artık şu saatten sonra lisenin bir önemi yok, bunu anlamalısınız.
Dostum olmasa bile önemi böyle bir sınav nerede görülmüş diyorum.
Önemi yok diye örgün öğretim de okuyan çocuğun da önüne cevap anahtarı verelim yapsın bari en azından zaman kaybetmemiş olur.

Açık öğretimin her konuda faydalı olduğunu düşünüyorum örgün eğitim zaman kaybı.

Hiçbir atanmış öğretmen ramazan hoca kadar tarihi iyi anlatamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı