12. sınıfta açığa geçilir mi?

Kromish

Hectopat
Merhaba, 12. sınıfa geçtim. Birkaç dershaneye gittim. Hepsi son senem olduğu için açığa geçip, dershaneden çalışmamı söylüyor. (bunu oraya gitmem için söylemiyorlar. Gittiğim yerler tanıdık.) Bu şekilde çok daha iyi verim alacağımı söylüyorlar. Bana da mantıklı gelse de hayatımda bir değişiklik olacak. Bende emin olmak istedim. Daha önce yapmış arkadaşlar varsa bunun hakkında ne düşünüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 12. sınıfa geçtim. Birkaç dershaneye gittim. Hepsi son senem olduğu için açığa geçip, dershaneden çalışmamı söylüyor. (bunu oraya gitmem için söylemiyorlar. Gittiğim yerler tanıdık.) Bu şekilde çok daha iyi verim alacağımı söylüyorlar. Bana da mantıklı gelse de hayatımda bir değişiklik olacak. Bende emin olmak istedim. Daha önce yapmış arkadaşlar varsa bunun hakkında ne düşünüyor?
12. sınıfta devamsızlık serbest değil mi? YGS yüzünden.

okulun belli bi seviye üstündeyse hiç gerek yok bence. her hocadan öğrenceğin bir cümle sınavda çıkabilir o gözle bak.dershenelr yüzde 90 konu anlatımında süper değiller. ben iyi bir lise mezunuyum ve okul dershaneden çok çok daha verimli diye düşünüyorum

Eğer okul olmadığında çalışabileceksen, o disiplini sağlayabileceğine inanıyorsan geçebilirsin. Geçen arkadaşlarım oldu. Kimisi zaman bolluğuna aldatıp süreci verimsiz geçirdi kimisi ise bu durumu kendi lehine çevirdi. Ben okul birincisi olduğumdan dolayı geçmedim ve geçmediğime pişman oldum. Okulumdaki eğitim iyi değildi ve şuanda birincilik kontenjanıyla bile istediğim yere girmem çok zor. Tabi eğer okulundaki eğitim iyiyse gerek yok geçmeye.

Konu bence kısa, sen çalışabileceğine inanıyorsan o mental varsa ve disiplin varsa sağlıklı olan o olur tabii okulun iyiyse iş değişir.
Ben 10.sınıfa geçtim açıktayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı