1259 TL'ye xDrive 15'li alınır mı?

Berkcan

Hectopat
Hepinize merhaba uzun süredir koltuk arayışı içindeyim gerek indirimler olsun her türlü koltuğa baktım, en bana en uygun olduğunu düşündüğüm koltuk bu oldu.1.78 boyunda 74 kilodayım bu fiyata daha uygun bir alternatif var mıdır? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sancak öneririm 15'li kullanmadım. 182 boy olduğum için koltuğun sırt bölümünde bulunan 2 kareli alanın rahatsızlık vereceğini düşündüm. Ama fiyat güzelmiş açıkçası kaçırılmaz. Ek olarak servisde çok ilgili 2 defa alt mekanizmayı 1 defa da amartisörü değiştirdiler. Hiçbir ücret ödemeden.

Mantıklı ama arasında 250 lira bi fiyat farkı var 15'li ile.
O fiyat farkına değecek pek bir değişikliği yok açıkçası. Görüntüsü hoşunuza gidiyorsa kaçırmayın derim. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum Sancak modelini. Sadece biraz fazla terletiyor. Terden kurtulmanın tek yoluda kumaş koltuk almak.

O fiyat farkına değecek pek bir değişikliği yok açıkçası. Görüntüsü hoşunuza gidiyorsa kaçırmayın derim. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum Sancak modelini. Sadece biraz fazla terletiyor. Terden kurtulmanın tek yoluda kumaş koltuk almak.
İyi bir kumaş koltukta maalesef fiyat oynuyor o kadar para üst veremem maalesef tercihim 15'liden yana olucak gibi duruyor.

Geri
Yukarı