13 Pro Max satılıp 14 Pro Max alınır mı?

Samsung S22 ultrayı denedim yakın zamanda. Tek artısı kamerasındaki Zoom bence. Geri kalan her şeyde iPhone daha üstün bana kalırsa. iPhone sadece RAM olarak geri kalıyor bence 8 GB RAM koyulsa telefonlara kat kat hızlı olur. A15 bionic ile bile kapışabilecek Android telefonlar yok adamakıllı.

Çoğu Apple'cı Samsung'u sevmez ama Samsung olmazsa telefon piyasası biraz teknolojik olarak sıkıntıya girerdi. Samsung en baba AMOLED ekranları, çok başarılı bellek ve RAM'lari üretiyor. Apple zamanında Samsung'tan hem RAM hem ekran hem de işlemci temini yapıyordu. Şimdi nasıl bir ticari ilişkileri var bilmiyorum. Samsung arka planda başarıyla teknoloji serüvenine her zaman devam ediyor.

Çoğu Apple'cı Samsung'u sevmez ama Samsung olmazsa telefon piyasası biraz teknolojik olarak sıkıntıya girerdi. Samsung en baba AMOLED ekranları, çok başarılı bellek ve RAM'lari üretiyor. Apple zamanında Samsung'tan hem RAM hem ekran hem de işlemci temini yapıyordu. Şimdi nasıl bir ticari ilişkileri var bilmiyorum. Samsung arka planda başarıyla teknoloji serüvenine her zaman devam ediyor.

Samsung benim de çok sevdiğim bir marka senelerdir kullanıyorum. Telefonların ekranları çok kaliteli S22 ultranın ekranı 13 Pro Max'in ekranına bin basar çok net. Ama gerisi için aynı şeyi söyleyemem. Samsung ve Apple bu işin son noktasıdır gerisi hikaye.

Samsung benim de çok sevdiğim bir marka senelerdir kullanıyorum. Telefonların ekranları çok kaliteli S22 ultranın ekranı 13 Pro Max'in ekranına bin basar çok net. Ama gerisi için aynı şeyi söyleyemem. Samsung ve Apple bu işin son noktasıdır gerisi hikaye.

Sonunda Samsung'u diğer Çin malı markalarla bir tutmayan birileri. Takdir ettim, dediğiniz gibi Samsung ve Apple telefon konusunda en başarılı 2 markadır. Diğer markaların arayüzünde reklam çıkıyor ve Xiaomi 12 gibi amiral ge misinin bile 1 2 ay sonra ses açma kapama tuşu aşınıyor. Sizlere katılıyorum.

Sonunda Samsung'u diğer Çin malı markalarla tutan birileri. Takdir ettim, dediğiniz gibi Samsung ve Apple telefon konusunda en başarılı 2 markadır. Diğer markaların arayüzünde reklam çıkıyor ve Xiaomi 12 gibi amiral ge misinin bile 1 2 ay sonra ses açma kapama tuşu aşınıyor. Sizlere katılıyorum.

Hocam dandikler ya babama zamanında Huawei markasının en kral en pahalı telefonunu aldık 1 sene geçmeden kasmaya donmaya başladı. 30Cm'den yere düştü telefon yamuldu ya yamuldu bildiğin yamuktu telefon. 7 bin TL ve üzeri bütçelerde asla alınmayacak telefon markaları.

Elinizdeki telefon çok uzun ömürlü ve fazlasıyla iyi o yüzden bu hareket gereksiz olur.

Geri
Yukarı