13 yaşında spor yapmak sorun olur mu?

prof_efe

Decapat
Merhaba, ben Efe. 13 yaşımdayım. Boyum 1.80, kilom 60. babamın evde bir aleti var, bende 2 haftadır çalışıyorum. Kendime bir program oluşturdum, güzel gidiyor. Bileklerim ve kollarım ince, zargana olmak istemediğim için yapıyorum. 13 yaşında yapmamın bir zararı var mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220618-221727_Gallery.jpg
    Screenshot_20220618-221727_Gallery.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 95
Merhaba, ben Efe. 13 yaşımdayım. Boyum 1.80, kilom 60. babamın evde bir aleti var, bende 2 haftadır çalışıyorum. Kendime bir program oluşturdum, güzel gidiyor. Bileklerim ve kollarım ince, zargana olmak istemediğim için yapıyorum. 13 yaşında yapmamın bir zararı var mıdır?

Aksine bu yaşlarda başlaman iyi bir şey.

Bu alet kelebek aleti. Ağır bir antrenman aleti olup definasyon için gerekli. Anlayacağın bu alet şu aşamada sana yaramaz. Ama 13 yaşında spor yapmak harika bir şey. İmkanın var ise salona yazıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı