13 yaşında Twitch yayıncısı olmak

FaustVIII

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 13 yaşındayım. Twitch de yayın açmak istiyorum ve acaba insanlar "aa velet" der mi diye merak ediyorum.
Öncelikle 4 yaşından beri FPS oyunları vs 100'lerce oyunlar oynayıp bitirdim. 720p 60FPS kameram var. İyi bir sistemim var herhalde Valorant 170 FPS oynuyorum. Ve Valorant yayınları açmayı düşünüyorum.
Rankım Gold. Mikrofonum BM800 12 GB RAM var. Arka planda mavi bir ışığım var yüzüme vuran bir de ringlight var. Ödeme para çekme vs. için iki adet banka hesabım var ininal falan değil. Ciddiye alınır mıyım sizce?

Merhaba ben 13 yaşındayım. Twitch de yayın açmak istiyorum ve acaba insanlar "aa velet" der mi diye merak ediyorum.
Öncelikle 4 yaşından beri FPS oyunları vs 100'lerce oyunlar oynayıp bitirdim. 720p 60FPS kameram var. İyi bir sistemim var herhalde Valorant 170 FPS oynuyorum. Ve Valorant yayınları açmayı düşünüyorum.
Rankım Gold. Mikrofonum BM800 12 GB RAM var. Arka planda mavi bir ışığım var yüzüme vuran bir de ringlight var. Ödeme para çekme vs. için iki adet banka hesabım var ininal falan değil. Ciddiye alınır mıyım sizce?
Dışlanabilirsin, dalga geçebilirler. Çok büyük hakaretler edeceklerini zannetmiyorum. Arkadaşın dediği gibi eskide kaldı. Kafana takma, dalga geçenler bile bir seni umursandığının açıklaması aslında ;)

Yayın da kasma,düşük görüntü kalitesi olmadığı sürece izleyenler olur.
Tek yapman gereken şey hergün yayın açıp oyuna girmek.
Chati okumayı ihmal etme ,çift monitör yoksa telefonu kenara koy biri gelince bakarsın.
Bildirimleri ekran da etkinleştir streamlabs den,birisi takip ettiği zaman adamlar demesin ne hoş geldin var ne hoş gittin var demesinler. Seyirciye kendini özel hissettirecek temalar,konuşmalar,oyunlar yap. Bunca insan izleniyor seni niye izlemesinler senin de elin kolun dilin, kaşın gözün var , olumsuz laflar yapacaklar illeki gelir ki onlar istediklerini desin başkaları ne diyor diye yıldızın sönmesin. Sen düzenli olarak yayın açtığın sürece deneyim,takipçi,arkadaş kazanırsın. Her şey düzenlilik ile geliyor. Oyunla ilgili birisi konuşma yapıyor olur chatin de oynamak isterse arkadaş ekler seni beraber girersiniz ve böylelikle hem takipçi hem de arkadaş edinmiş olursun ve sonra bir başkası daha gelir onu da alırsın sonra bir başkası daha derken medeniyet kurmuşsun ve oldurmuşsun, başarmışsın :)

Aaa velet derler ama bir süre sonra durur. Sonuçta kimse Melih Kalkan'a velet demiyor.

Ama bence derslerine çalış şimdilik.

Artı -1 Eksi
Yaşın hiçbir önemi yoktur kardeşim.
Şu an 800K+ Abonesi olan çoğu youtuberlar 12-13 yaşında başlamış hatta 11 yaşında vlog çekip şu an 100 bin aboneyi geçen youtuber örnekleri de var. Sen içini rahat tut fakat yaşla alakası olmaksızın herkes kötü yorum yapıp seni linç edebilir. Bunu takma ve yoluna devam et 😁

Hem ben de seni takip etmek isterim 🛸

Geri
Yukarı