13 yaşında yapılan projeler nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Maxtoric Yeni programın şu an bu aşamasındayım:
1699972440563.png

Nasıl sizce ?

Arka planı benimki gibi geçişli yapın. Ayrıca Download'ı Search ile değiştirin.
Downloadı niye search yapayım ki? Download basınca yüklemeyi özelleştirip indireceğiz. Download yazması uygun olmaz mı?

Arkaplanı nasıl geçişli yaptınız? Daha doğrusu bir programda filan mı yaptınız yoksa kodla mı?

Bence güzel olmuş eline sağlık.

Bu arada sen hangi programla yapiyordun.
Visual Studio Code, Python dili.

Downloadı niye Search yapayım ki? Download basınca yüklemeyi özelleştirip indireceğiz. Download yazması uygun olmaz mı?

Arka planı nasıl geçişli yaptınız? Daha doğrusu bir programda filan mı yaptınız yoksa kodla mı?

Visual code için bir rehber var mı ben Visual Studio alismisim bundan hiçbir şey anlamadım.

Visual code için bir rehber var mı ben Visual Studio alismisim bundan hiçbir şey anlamadım.

Tam olarak neyi anlamadın. Eklentiler kuruyorsun, dosyanı açıyorsun.

Arayüz olarak ısınamadım.

Link için teşekkürler.

Downloadı niye search yapayım ki? Download basınca yüklemeyi özelleştirip indireceğiz. Download yazması uygun olmaz mı?

Arkaplanı nasıl geçişli yaptınız? Daha doğrusu bir programda filan mı yaptınız yoksa kodla mı?

Hayır download indir tuşu. Sen basınca indirme yapmıyorsun sonuçta. Arkaplan için side efekti yaptım arka plan ile yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır download indir tuşu. Sen basınca indirme yapmıyorsun sonuçta. Arkaplan için side efekti yaptım arka plan ile yapabilirsin.
Size ulaşabileceğim bir discord adresi var mıdır? (Özel konu için)
O zaman Download tuşunu Find yapayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı