13500 TL Laptop Önerisi

cgrrx

Decapat
Arkadaşlar merhaba elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Hem oyun oynayabileceğim hem de derslerimde kullanacağım bir laptop istiyorum.
Normalde aklımda Monster Tulpar T7V20.2 ve HP Omen 17 CB1026NT vardı lakin ikisinde de stok yok şu an.
Önceliğim 17.3 inç ama 15.6 inç de olabilir. Ve şöyle bir sorum var diyelim ki 15.6inç aldım ve bir de monitör aldım, monitöre bağlayıp aynı performans ile kullanabilir miyim? Önerileriniz için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

Hocam i5 olması pek içime sinmedi ya

Hocam bu fiyatta i7 RTX 2060 zor. Ya i5 RTX 2060 ya da i7 GTX1660 Ti alırsınız birinden birine hoşça kal demeniz lazım. Eğer i7 istiyorsanız bu da olabilir. Benim fikrimce tulpar t7 v20.2 alıp 1 tb ssd takarsanız güzel olur ama onun da stok problemi var şu an.

Arkadaşlar sizce hangisi

Bu konuya dair bütün yazılarınızı okudum. Tabir-i caizse konunun içine etmişsiniz?

Hocam 3 defa dedim ASUS'u alırsanız pişmanlığınız insanların size yan bakım suçluluk çekmeniz olacaktır.
Bu konuya dair bütün yazılarınızı okudum. Tabir-i caizse konunun içine etmişsiniz?

Ama tabii MSI'da çok güzel seçim size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı