13500 TL oyun laptop önerisi

Bütçe
13500

tahaklkt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
TUF RTX 3060, i3 12100F, Corsair Vengeance 8x2 3200 mHZ RAM, Kingston NV1 500 GB SSD, Corsair H150i Sıvı Soğutma, Asus TUF GT 301 Kasa, Asus TUF 550W PSU
Merhaba TUF F15 almıştım fakat throttle olduğu için rapor alarak iade etmiştim. Şimdi ise maksimum 13.500 TL bütçem var ve düzgün throttle olmayan MUX Switch barındıran, mümkünse ekranı 17.3 olan laptop arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

YouTube incelemesini yapan birisi arıza yapmıştı iade ettim gibisinden yorum yapmıştı sizce var mıdır böyle bir şey ekran 15.6 imiş fakat 165 Hz çok iyiymiş araştıracağım alternatifleri gelirse onlarada bakacağım öneri için teşekkür ederim.

YouTube incelemesini yapan birisi arıza yapmıştı iade ettim gibisinden yorum yapmıştı sizce var mıdır böyle bir şey ekran 15.6 imiş fakat 165 Hz çok iyiymiş araştıracağım alternatifleri gelirse onlarada bakacağım öneri için teşekkür ederim.
Her elektronik alet bozulabilir ya da sıkıntı çıkarabilir. Sorun olarak sadece Ryzen işlemcilere göre yüksek gecikmeli RAM' ler kullanılmış en fazla %10-%20 etkiler performansı. Bu bütçede başka alternatifi yok.

Çok hoşuma gitti bütçemide zorlamıyor MUX var mıdır bunda yoksa tip C çıkış alıp monitör mü kullanmak lazımdır hocam ekranı 17.3 olması önemli. ASUS'un müşteri hizmetlerinden vs. çok memnundum 2.yi tercih edeceğim sanırım teşekkür ederim.

Her elektronik alet bozulabilir ya da sıkıntı çıkarabilir. Sorun olarak sadece Ryzen işlemcilere göre yüksek gecikmeli RAM'ler kullanılmış en fazla %10-%20 etkiler performansı. Bu bütçede başka alternatifi yok.

Hocam GittiGidiyor üzerinden almak zorundayım 9 taksit vade farksız sadece orası yapıyormuş ASUS'lar GittiGidiyor'da var onu tercih etmek durumundayım öneriniz için çok teşekkür ederim. Alternatiflere halen açığım GameGaraj'dır Monster'dir var mıdır acaba düzgünleri.

Çok hoşuma gitti bütçemide zorlamıyor MUX var mıdır bunda yoksa tip C çıkış alıp monitör mü kullanmak lazımdır hocam ekranı 17.3 olması önemli. ASUS'un müşteri hizmetlerinden vs. çok memnundum 2.yi tercih edeceğim sanırım teşekkür ederim.

Hocam GittiGidiyor üzerinden almak zorundayım 9 taksit vade farksız sadece orası yapıyormuş ASUS'lar GittiGidiyor'da var onu tercih etmek durumundayım öneriniz için çok teşekkür ederim. Alternatiflere halen açığım GameGaraj'dır Monster'dir var mıdır acaba düzgünleri.
Hangisini begendiniz attiklarimdan?

İkisi de farkları neler hocam ondan birini alırım MUX varsa.
Pek fark goremedim, pahalinin pili 90 digerinin 50w birseydi.
Pahaliyi alacaksaniz gittigidiyordan almayin.

1000 tl daha ucuz.

Geri
Yukarı