14 günlük cayma bedelinde telefon değişimi yaparlar mı?

makaveli01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle herkese sorum başlıktaki gibi, Hepsiburada'dan Honor X9a satın aldım ve bugün 1 hafta oldu alalı. Telefonumda hayalet ekran sorunu var ve cihazımın değiştirilmesini istiyorum. Alalı daha 14 günü geçmediği için koşulsuz değişim yaparlar mı?

Merhaba, öncelikle herkese sorum başlıktaki gibi, Hepsiburada'dan Honor X9a satın aldım ve bugün 1 hafta oldu alalı. Telefonumda hayalet ekran sorunu var ve cihazımın değiştirilmesini istiyorum. Alalı daha 14 günü geçmediği için koşulsuz değişim yaparlar mı?

Adı üstünde 14 günlük koşulsuz-şartsız cayma bedeli. Paketle iade yap gönder.

Hayır, kulaklık aldım 1K'lık, 1 hafta kullandım sonra iade ettim. Bu yasal hak.

Evet ama telefonlar için SIM kartı takıldığı anda iade edilemez olduğuna dair Yargıtay kararı mevcut.

Siz şansınızı deneyip, aldığınız gibi paketleyerek iade edin. Kabul etmezlerse emsal karar olduğu için THH sıkıntı.

Evet ama telefonlar için SIM kartı takıldığı anda iade edilemez olduğuna dair Yargıtay kararı mevcut.

Siz şansınızı deneyip, aldığınız gibi paketleyerek iade edin. Kabul etmezlerse emsal karar olduğu için THH sıkıntı.

O karar keyfi durumlar için geçerli. Çok fazla keyfi telefon alıp kullanan ve iade eden var. Bu arkadaşın başına gelmez böyle şeyler. Göndersin gitsin.

e ticaretde 14 gün içinde ise sıkıntı çıkmaz iade edebilirsin

Geri
Yukarı